Czy marzyłeś kiedyś aby iść w ślady Indiany Jones, albo choćby Larry Croft z Tomb Rider? Jeśli masz duszę odkrywcy i pasjonujesz się archeologią to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Na portalu społecznościowym nasza klasa pojawiła się gra Legend Hunter. Nie musimy nic pobierać, zagrać w nią można tylko za pośrednictwem przeglądarki. Gracz wciela się w rolę archeologa i zwiedza starożytne lokacje, piramidy i inne stare i pełne mroku, pajęczyn i zagadek miejsc.


Opis gry Legend Hunter

Dostajemy na początek 500 energii, która w miarę upływu czasu się odnawia, ale po co nam ona? Musimy kopać kopać i kopać. W każdej lokacji mamy określoną ilość pól jakie możemy przeszukać, każde przekopanie jednego kwadracika/pola kosztuje nasz 40 energii, ale uwaga czasami musimy zrobić coś więcej, oczyścić stary dzban czy też wybić rój pająków, co będzie nas kosztować dodatkową porcję energii.

Jak na każdą grę przeglądarkową MMO przystało musimy wykonywać także różnego rodzaju zadania, a także na każdej lokacji należy zebrać części starożytnej pieczęci. Za każdo takie zadania dostajemy walutę gry oraz punkty doświadczenia, czy też inne ważne elementy potrzebne w dalszej rozgrywce. Oczywiście nie zabraknie tutaj systemu mikropłatności i dzięki realnym pieniądzom możemy kupić odnawianie energii natychmiastowe czy też inne przydatne narzędzia, jednak do tego trzeba grubego portfela.

Grafika jest dość starannie zrobiona, lokacje się różnią od siebie jednak osobiście gra szybko się nudzi, ale w sumie nie jest to produkcja przy której siedzimy godzinami, bo po utracie energii cóż tu robić. Dlatego gra jest typowo casualowa.


Jeśli ktoś chce zagrać na Facebooku to i tam można ale wersja jest po angielsku: http://apps.facebook.com/legendhunter/


Gry podobne