Nexon Mobile i Socialspiel Entertainment zapowiadają swoją najnowszą grę mobilną Legacy Quest. Będzie to gra akcji RPG, która ma mieć swoją premierę gdzieś pod koniec 2015 roku zarówno na iPadach, iPodach czy urządzeniach z systemem Android.

Gra Legacy Quest wrzuci nas w wir zaciętych walk w mrocznych dungeonach, gdzie codziennie będziemy odkrywać kolejne przedmioty, rzadkie artefakty które pozwolą nam stać się jednym z największych bohaterów tego zadziwiającego świata.


Gra Legacy Quest

Jednak nie to najbardziej intryguje mnie w tej produkcji. Twórcy gry ogłosili, że ginąć w Legacy Quest nasza śmierć będzie permanentna, stała, czyli nie będzie respawnu. Jednak każdy wcześniej zabity potwór, każda zebrana dusza daje nam specjalne boosty, odblokowuje nowe umiejętności dla nowych bohaterów, których tworzymy tuż po kolejnej śmierci starego herosa. Wszystko po to, aby kontynuując zabawę stawać się coraz silniejszym, potężniejszym niż wcześniej jednocześnie wyciągając wnioski z poprzednich błędów, które doprowadziły naszą postać do śmierci.

Legacy Quest


Czekają nas podróże po lochach, które same ewoluują, a ich wygląd stylizowany jest na popularne fantasy jak i inspiracją były tutaj popularne, 8-bitowe gry RPG. Będziemy mogli tworzyć, personalizować i ulepszać swoją broń dopasowując wszystko do własnego stylu gry.

Nie zabraknie także w Legacy Quest popularnych funkcji budujących społeczności, możemy tworzyć gildie albo dołączyć do już istniejących, a także wraz z grupą przyjaciół możemy rywalizować z innymi w walkach PvP czy PvE.

WARTO ZOBACZYĆ  Project Tank

Więcej informacji możecie uzyskać wchodząc na oficjalną stronę gry.


Gry podobne