Ta gra zabierze Cię w niezwykłą podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i licznych niespodzianek. Zanurz się w historii siedmiu ziem – poznaj prawdziwą legendę przez przeglądarkę.

Seven Lands jest to gra oparta na przeglądarce, w której poruszasz się w głąb kraju ogarniętego problemami, wykonywasz trudne zadania, wyładowujesz złość na arenach i zbierasz przedmioty.


Opis gry Seven Lands

 

Na początku wybierasz jedną z czterech dostępnych ras:

Człowiek (Dobry w walce wręcz, w obronie i magii Brak wzmocnienia i kiepski w osłabianiu przeciwnika Specjalizuje się w ranach ciętych i wszystko co związane z ogniem);


Elf (Wzmacnia innych w walce gdyż zna najwięcej zaklęć Słaby w walce wręcz i obronie Specjalizuje się w magii lodu i truciznach);

Ork (Bardzo dobry w walce wręcz i przy osłabianiu przeciwnika. Brak magii Specjalizuje się we wszystkich rodzajach fizycznych uszkodzeń);

Gnom (Duży wybór zaklęć i efektów specjalnych Słaby w walce w zwarciu. Specjalizuje się w kłutych ranach).


Seven_Lands_screenshot

W Seven Lands zaczynasz swoją przygodę w obdartych ciuchach i przemierzasz wiele krain w poszukiwaniu przygód i odnalezieniu lepszego sprzętu, aby móc wykonywać zadania i podbijać serca ludu. Ten fantastyczny i mroczny świat przygotował dla wojowników wiele wyzwań. Jednak też będziesz mógł się wykazać umiejętnościami handlowymi. Czy potrafisz zachować zimną krew? Umiesz stawić czoło wyzwaniom jakie stawia przed Tobą życie? Jeśli tak to zacznij przygodę z Seven Lands!

Zdenerwowany swoim dotychczasowym życiem budzisz się w małym pokoju tawerny. Chcesz odpocząć , ale czegoś nie śpisz … Otwierasz oczy i zauważasz, małego karła w domu, który dobiera się do twoich rzeczy! On chce cię okraść!

seven-lands-pc-5v9_resized_1020_wm

Mamy tutaj także arenę jak w każdej podobnej grze tego typu. Walka odbywa się rundami dopóty, dopóki nie skończy się jednej ze stron życie. Przed walką w zakładce Taktyka możesz spokojnie przemyśleć każdy ruch na arenie i wprowadzić to w życie. Każdą rundę możemy tutaj zaplanować więc nie ma problemu po pewnym czasie z ustaleniem najlepszej taktyki przeciwko każdej rasie. Wraz ze zdobytym doświadczeniem będziesz mógł wybierać lepiej płatne pracę czy przemierzać każdy zakątek z wszystkich siedmiu tytułowych lądów.

seven-lands_screenshot372_n

Mamy tutaj także bardzo dużą ilość umiejętności, które pomogą stać ci się najpotężniejszym z wojowników siedmiu lądów. Dla każdej rasy, w związki z ich zróżnicowanymi cechami, mamy różna umiejętności.


Gry podobne