Używając najnowszej broni i odpowiednich manewrów wejdziecie na arenę pełną potworów i innych graczy w tym wspaniałym świecie 3D, który poniekąd zalatuje mi czystą utopią…

Zanurz się w mistycznym świecie Land of Chaos Online (LOCO), wybieraj spośród szerokiego wachlarza postaci i przygotuj się do walki przeciwko licznym wrogom. Pobierz grę Land of Chaos Online i dowiedz się czy podołasz tej strategi czasu rzeczywistego połączonego z trzecioosobową strzelanką z unikalną i imponującą grafiką.


Grę przygotowało dla nas studio Burda:ic, twórcy takich gier jak Florensia czy Avalon Heroes.

W Land of Chaos Online możemy dowolnie przebierać w postaciach, a do wyboru mamy między innymi magiczną postać Laairhathy, eleganckiego Minitygrey, albo przerażającego Octaviana czy też słodkiego Merino. Każdy z nich posiada ogromny zestaw umiejętności i broni, więc ważne jest, aby nasz dobór był właściwy do naszego stylu gry, powiedzmy że wybór ów jest iście strategiczny. Podczas gry będziemy mogli ulepszać swoje postacie jak i sprzęt noszony przez nich. Możemy budować skille awatara, aby lepiej przygotować się do walki. Każdy bohater posiada zestaw 10 umiejętności, ale tylko pięć z nich możemy zabrać ze sobą w bój. W walce możemy mieć do trzech bohaterów, których przełączamy między sobą w razie konieczności.

LOCO posiada dwa, głowne tryby gry, w których walczymy przeciwko swoim wrogom. Tryby areny, gdzie walczą przeciwko sobie dwie drużyny i PvP, idealny do dueli, ale nie tylko. W większych walkach musimy zdominować bazę drużyny przeciwnej, a następnie ją zniszczyć uprzednio unieszkodliwiając wieżyczki obronne. Na ziemiach Land of Chaos Online możemy zarobić również sporo złota, a za nie ulepszać ekwipunek i otrzymywać dodatkowe karty postaci.


Więc co ci szkodzi, dołącz do tego świata fantasy 3D, dołącz do LOCO, stwórz potężną postać i zanurz się w niekończącą się wojnę światów, walcz przeciwko potworom jak i innym graczom.

Wymagania systemowe:

  • Pentium 4 1.7 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 4 GB HDD
  • Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7

Screeny z gry Land of Chaos Online

Uwaga: Gra została zamknięta i nie jest dłużej rozwijana.


Gry podobne