Labirynt i jego elitarna wersja został wydany w grze Lords Mobile aktualizacji z 24 stycznia 2017 r. Odblokowuje się go poprzez ukończenie Potyczki 8. Wewnątrz Labiryntu gracz napotka Mroczny Skrzydłomróz i czasami Gemming Gremliny. Istnieją dwa poziomy trudności.

Normalny odblokowuje się poprzez wyczyszczenie Potyczki 8.


Jak odblokować elitarny labirynt?

Elitarny Labirynt odblokowuje się, kupując paczkę w centrum handlowym, która zawiera dostęp do Labiryntu (elity) (złota paczka) – wymaksujcie Wielkoluda, trzeba go kupić w sklepie.

Święte Gwiazdy

Aby zaatakować potwory w Labiryncie, używa się waluty o nazwie Święte Gwiazdy. Kosztuje 100 Świętych Gwiazd za 1 trafienie na poziomie trudności Normalnej i 1000 Świętych Gwiazd za trafienie na poziomie trudności Elitarnym. Każde trafienie zapewnia jedną nagrodę. W Elitarnym Labiryncie trafienia dają Nagrody x11. Gracze otrzymują 1 bezpłatne trafienie dziennie w Labiryncie.


Święte gwiazdy można kupić w grze za klejnoty. Są to od 10 Świętych Gwiazd za 30 Klejnotów do 10 000 Świętych gwiazd za 20 000 Klejnotów. Święte Gwiazdy można również zdobyć w niewielkich ilościach z polowania na normalne potwory w Królestwie, a także w dużych ilościach z polowania na Phantom Knights i Bon Viveurs podczas wydarzeń specjalnych, takich jak Phantom Pains. Istnieją również specjalne pakiety lub paczki zawierające Święte Gwiazdy, które można kupić.

Boskie błogosławieństwo

Gdy aktywowane jest Boskie błogosławieństwo, gracze nie muszą używać Świętych Gwiazd, aby trafić potwora w Labiryncie. Może to potrwać od 3 do 40 trafień. Dokładna liczba nie została zweryfikowana. Opuszczenie Labiryntu, gdy aktywowane jest Boskie błogosławieństwo, nie działa.

Spotkanie z Gemming Gremlin

Mroczny Skrzydłomróz potrzebuje do pokonania 10 trafień, a zwykle na jego miejscu pojawia się inny Mroczny Skrzydłomróz. Czasami zamiast tego pojawia się Gemming Gremlin (aka Boss lub Divine Guardian). Nagroda za trafienie bossa wynosi od 300 do 1000 klejnotów i zazwyczaj uciekają po kilku trafieniach.


Nie wiadomo, ile trafień boss może przyjąć, ale pokonanie ich zapewni wypłatę Jackpota. Trzech ostatnich zwycięzców Jackpota można zobaczyć po prawej stronie Labiryntu.


Gry podobne