Utrata konta w ulubionej grze online to czasami naprawdę bolesne historie, a próby odzyskania swoich postaci, zdobyczy etc. rodzą niekiedy jeszcze głupsze historie. Przykładem może być 24 latek z Chin, dokładnie z Hangzhou, w prowincji Zhejiang, który po utracie dostępu do konta w swojej ulubionej grze online dopuścił się fałszerstwa.

Wszystko rozbiło się o wcześniej zakupione przez niego konto w grze MOBA Dream Three Kingdoms Online, za które zapłacił 244 dolary, ale jak wiecie, w Chinach, aby założyć konto w grze musimy podać wszystkie dane, plus specjalny, unikalny numer – chyba coś na wzór naszego Peselu. Kupując konto, kupił je na dane sprzedawcy i po kilku dniach gry wydawca gapnął się, że to nie właściciel konta loguje się do gry i zablokował wszystko. Ale, aby udowodnić, że nie ukradł konta, czy nie włamał się na nie Zou postanowił zrobić coś bardzo głupiego…


Postanowił podrobić dokumenty, ale zrobił to nieudolnie o czym świadczy fakt, że nawet tamtejsze służby bezpieczeństwa szybko poznały się na gagatku. Policja wytropiła zapalonego gracza i obecnie poszedł na odpoczynek za tamtejsze kratki.

Wiadomo, że w Chinach dalej działają „obozy pracy”, ale pytanie czy Zou tam trafi – fałszerstwo to nie lada przewinienie.

Co go czeka? Niewiadomo!Gry podobne