Studio Gamigo zapowiedziało nową klasę elfów do swojej darmowej gry fantasy MMORPG Fiesta Online. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu zobaczymy Krzyżowca (Crusader). Po tajemniczym zniknięciu z Isya, Krzyżowiec powracaj triumfalnie na latającym statku wraz z nieustraszonym Tirosem. Doświadczeni gracze mogą odblokować nową postać na poziomie 60 i szkolić swoją moc światła z pomocą kilku, nowych broni, zbroi i umiejętności.

Z okazji wprowadzenia nowej postaci do gry przygotowano kilka specjalnych eventów, podczas których dowiemy się dokładnie o przyczynie dla której Krzyżowcy opuścili Isya, a także staniemy do walki z gigantycznym potworem, ale plus w tym, że jak go ubijemy to całkiem niezły loot z niego będzie.


Dodatkowo wydawca zachęca do jak najszybszego wbijania nowej postaci w Fiesta Online z poziomu 60 do 115, gdyż już przy 100 poziomie możemy wybierać subklasy takie jak Templar i dołączyć do Templar Raffle (Jakby ktoś nie wiedział to chodzi o Zakon Templariuszy). Dodatkowo event „Snapshot Wonder” zachęca społęczność graczy do robienia zdjęć z gry i wstawiania ich na forum, oczywiście musi być na nich nasz Krzyżowiec – a nagrody dla wybranych gier będą, że tak to ujmę, zacne. 


Gry podobne