Nieziemskie zło szerzy się w całym kraju. Bohaterowie ze wszystkich stron świata muszą stanąć na wysokości zadania i wyzwolić Święte Ruiny, aby przywrócić porządek w niegdyś spokojnym królestwie. Zarejestruj się w Knight’s Fable i przetestuj swoje możliwości w nowej, ekscytującej grze MMORPG. 

W grze czekają na nas dungeony, w których jest okazja, aby znaleźć epickie przedmioty dla swojego herosa. Odzyskując tutaj starożytne ziemie można z pokonanych stworów uzbierać cały set sprzętowy, a gdy już taki zostanie nałożony na naszego bohatera to uzyska on tym samym niesamowite bonusy, których nie powstydziłby się sam Herakles. Elementy ekwipunku wzmocnią atrybuty postaci, a dodatkowo mamy możliwość wbić do nich specjalne, choć rzadkie klejnoty, aby ich potęga wzrosła jeszcze bardziej, a nam było łatwiej podczas kolejnych starć z hordami wroga, czy też z innymi graczami zamieszkującymi ową krainę.


Knight's Fable 005

 

Schwytaj i trenuj dzikie bestie

W grze Knight’s Fable w trakcie zwiedzania świata gry możemy napotkać przeróżne bestie, o różnych mocach i sile. Niektóre z nich możemy osłabić w walce i schwytać, aby następnie po ciężkim i długim treningu stanęły obok nas i ramię w ramię walczyły do ostatniej kropli krwi. Każda bestia posiada unikalny zestaw umiejętności, aury i statystyki. Łapiąc dla siebie rzadko występującego stwora możemy zyskać niebywałą przewagę na polu walki i stać się prawdziwym mistrzem.


Rekrutuj rzadkich i potężnych bohaterów

Rozległy świat gry Knight’s Fable pozwala nam zaglądać do różnych tawern w okolicznych miastach i wsiach, gdzie możemy rekrutować na własny użytek unikalnych herosów, z których każdy posiada specjalne umiejętności i dostosowane do nich statystyki. Tacy bohaterowie mogą zdobywać nowe poziomy dzięki doświadczeniu zebranemu w boju. Mogą uczyć się nowych zaklęć, a mając już ich kilku na swoim koncie uformujemy z nich potężną drużynę, z którą ruszymy do walki przeciwko złu jak i innym graczom na pobliskiej arenie.

Na wspomnianej arenie możemy stanąć twarzą w twarz z innymi graczami, znaczy się z ich bohaterami jak i całymi drużynami. Dostępne są również wojny między serwerowe i walki o królestwa. Dzięki nabytym umiejętnościom i doskonałej technice możemy pobijać kolejne królestwa i zostać Panem serwera Knight’s Fable.

Wymagania sprzętowe

Przeglądarka internetowa


Zdjęcia z gry


Gry podobne