W tym poradniku do gry Klondike Adventures odpowiem na najczęściej zadawane pytania przez nowych graczy. Dzięki zebranym pytaniom i odpowiedziom bliżej poznacie grę i na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Jak otrzymać jedzenie dla kur i innych zwierząt?

Możesz wykonać karmniki dla kur i paśnik z sianem dla zwierząt trzymanych w stodole.


Kiedy jedzenie jest gotowe, trafia do Targu w zakładce “Zwierzęta – Jedzenie”.
Wystarczy przeciągnąć karmnik/siano z Targu i umieścić go w pobliżu zwierząt.

Poznaj nasze nowe zwierzęta:
– Owca: dostępna od poziomu 17; specjalny Karmnik wykonany jest z Wody i Trawy w Stodole.

Po osiągnięciu poziomu 21, Eskimosi powiedzą Ci, gdzie kupić gęsi. Gęsie pasze wytwarzane są z kukurydzy i kwaśnej śmietany; jednak te gęsi są bardzo wybredne i jedzą tylko karmniki, które są zrobione w stodole!
Gdy osiągniesz poziom 23, nasz szaman pokaże Ci, gdzie kupić najbardziej dochodowe zwierzaki: świnie. Ich pasza składa się z jaj gęsich, chrustu i truskawek.

To są wszystkie nasze zwierzęta z farmy. Nie zapomnij ich nakarmić, a oni chętnie dadzą Ci zasoby do realizacji zamówień 🙂


Co zrobić, gdy mój wybieg dla drobiu się wypełni?

Twój wybieg drobiu jest pełny, ponieważ kury zapełniły wolne miejsce zniesionymi jajami.
Stuknij wybieg, aby je zebrać 🙂

Jak uzyskać energię ze złotych posągów? Jak używać słodyczy?

Złote posągi gęsi i kur dają słodycze; z posągów krów i owiec otrzymasz czekoladę; złoty posąg świni daje pyszne trufle.
Na targu jest kocioł, dzięki któremu uzyskasz energię ze słodyczy.

Dlaczego nie mogę stuknąć placówki badawczej?

Usuń najpierw materiały poprzednio opracowane w placówce badawczej (stuknij niebieski balon z symbolem energii). Po wykonaniu tej czynności ponownie będziesz mógł/mogła skorzystać z budynku.

Dlaczego moje zwierzęta znikają?

Zwierzęta w naszej grze są bardzo oddane swojemu właścicielowi, więc nigdy nie uciekają.
Być może spostrzegłeś(-aś) złote posągi na miejscu.
Po kilkukrotnym karmieniu zwierzęta zamieniają się w złote posągi z nagrodami. Na przykład kurczak żywi się 16 razy, a krowa 24 razy. Następnie należy kupić nowe zwierzęta. Zwierzęta kupione za szmaragdy również zamieniają się w złote posągi pełne nagród.

Nie mam węgla, gliny, kwarcu, kamieni, lodu i innych zasobów.

Zakup placówkę badawczą za monety na targu (od poz. 10). Można w niej wytwarzać rudę żelaza, węgiel, lód, glinę, kwarc, kamienie, drzewa i krzaki.

Gdzie uzyskać energię? Do czego służy kocioł i piec?

Przekąski energetyczne, na które natrafiasz w skarbach ekspedycyjnych, mogą być wykorzystane do produkcji energii w piecu Twojej stacji.
Słodycze (czekolada i karmel) ze złotych posągów zwierząt można zamienić w energię w kotle.

Gdzie dostać kwarc?

Złoża kwarcu można znaleźć na swojej stacji i na ziemiach ekspedycyjnych (wszystkich ziemiach z wyjątkiem tej, na której znajduje się farma); można je także wytwarzać w placówce badawczej (specjalnym budynku dostępnym na targu za monety od poz. 10).

Jak uzyskać więcej monet?

Bogate i wpływowe osoby z magazynu „Przegląd finansowy Klondike” poradziłyby następujące rzeczy:
– Wykonuj zamówienia z tablicy zamówień,
– Wytwarzaj sztabki złota w tyglu i sprzedawaj je,
– Wykonuj zamówienia statku towarowego,
– Zdobywaj monety za wykonane misje,
– Wymieniaj kolekcje,
– Sprzedawaj skarby kupcowi.

Dlaczego widzę wyskakujące okienko „Kup monety” w trakcie sadzenia roślin?

Możliwe są dwa warianty: albo w trakcie sadzenia roślin skończyły Ci się monety i otrzymujesz to wyskakujące okienko, aby kontynuować sadzenie, albo przypadkowo nacisnąłeś(-aś) prawy górny róg ekranu podczas sadzenia.

Gdzie mogę uzyskać więcej energii?

W opuszczonych ziemiach Klondike znaleźliśmy starożytny manuskrypt, który opowiadał o różnych metodach pozyskiwania energii:
– wykonaj ją w kotle ze słodyczy, które otrzymasz ze złote posągi zwierząt;
– zdobądź ją w nagrodę za wykonanie zadań i zamówień dla kupca;
– uzyskaj ją z mięsa dzikich zwierząt;
– obejrzyj reklamy i zdobądź dynamit;
– znajdź ją w skarbach na terenach ekspedycyjnych (wszystkich ziemiach z wyjątkiem tej, na której znajduje się farma);
– zdobądź ją jako nagrodę w nowej minigrze w sklepie z cukierkami;

Ten zwój zostanie wkrótce uzupełniony o nowe sposoby pozyskiwania energii. Bądź na bieżąco!

Jak dodać sąsiadów? Czy mogę grać ze znajomymi?

Do tej pory drogi do wiosek i farm sąsiadów były zakopane pod śniegiem, ale nasi Inuici pracują w pocie czoła, aby do nich dotrzeć. Przed Tobą jeszcze wiele zadań: w ramach przygotowań do przyjęcia gości zadbaj o swoją farmę oraz wykonuj zadania i zamówienia!

Czy możemy liczyć na więcej przestrzeni w głównej stacji?

Obawiamy się, że w tej chwili powiększenie tego obszaru jest niemożliwe: stacja jest otoczona olbrzymimi górami i rwącą rzeką. Mieszkańcy przestrzegają też, że lawiny to w tym miejscu powszechne zjawisko, więc Inuici mają pełne ręce przy oczyszczaniu dróg. Pewnego dnia na pewno znajdą czas na rozbudowę głównej stacji.
Na teraz możesz spróbować uporządkować wszystkie swoje budynki w najbardziej efektywny sposób, aby mieć je pod ręką.

Kiedy otwarty zostanie sklep odzieżowy?

Nasi szamani byli gotowi go otworzyć, ale Inuici odkryli coś osobliwego.
Mówią, że po ubraniach nie ma śladu, a na wejściu wisi przez cały czas tabliczka „Jestem na obiedzie”… Szeryf bada już tę sprawę, więc trzymaj rękę na pulsie – wkrótce postaramy się wyjaśnić tę zagadkę.

Czy otrzymam nagrodę za całkowite oczyszczenie miejsca?

Dyskutujemy o nagrodach dla najwytrwalszych z burmistrzem Klondike. Mamy wiele pomysłów na osiągnięcia i pewnego dnia z pewnością wypracujemy z burmistrzem konsensus!
Rozmawiamy o tym, jak rozsławić Twoje imię w całym Klondike. Inuici zaproponowali rozwinięcie czerwonego dywanu… Ale kto ma strzepywać z niego śnieg przez 10 miesięcy w roku?

Jak uzyskać więcej szmaragdów?

Najbardziej utalentowany i najbogatszy przedsiębiorca Klondike podzielił się z nami paroma sekretami na temat wydobycia szmaragdów. Aby je zdobyć:
– wykonuj misje,
– wymieniaj przedmioty z kupcem,
– wykonuj zamówienia statku towarowego,
– otwórz grę 20 dni z rzędu i odbierz nagrodę,
– otrzymaj je jako nagrodę za cele poboczne w tymczasowych miejscach.
Możemy dokopać się jeszcze do nowych sekretów na temat zdobywania szmaragdów, więc bądź na bieżąco!

Gdzie dostać dynamit?

Dynamit to bardzo destrukcyjny i niebezpieczny materiał, który dostarczany jest tylko w małych partiach tajnymi kanałami. Można go zdobyć:
– w nagrodę za misje,
– oglądając wybuchowe filmy reklamowe od człowieka-demolki (zjawia się rzadko, ale zawsze wtedy, gdy jest najbardziej potrzebny),
– w pudełku z prezentem za grę 20 dni z rzędu,

Najdzielniejsi znajdą go również w niektórych skarbach na terenach ekspedycyjnych (wszystkich ziemiach z wyjątkiem tej, na której znajduje się farma).
Przy okazji, w niektórych miejscach można znaleźć dynamit podłożony przez innych poszukiwaczy skarbów; można go aktywować za pomocą szmaragdów.

Gdzie znaleźć kupca?

Kupca można spotkać prawie w każdej krainie, ale czasami trzeba się napracować, żeby go znaleźć (to prawdziwy pustelnik, który stroni od zatłoczonych miejsc).
Po prostu stuknij go, aby przejrzeć jego ofertę, a następnie stuknij przycisk, aby wymienić rzeczy i otrzymać nagrody. Za wykonanie wszystkich jego zamówień otrzymasz dodatkowe doświadczenie i energię.
To tyle! Nic, czemu nie podołasz!

Jak działa statek towarowy?

Począwszy od poz. 11, zamówienia realizować można za pomocą statku towarowego bezpośrednio w swojej stacji. Poznaj Flinta, jego kapitana. Zna morze jak własną kieszeń. Za wykonane zamówienie będziesz otrzymywać monety, przekąski energetyczne, PD lub materiały.
Oto jak działa statek towarowy:
– Stuknij statek, aby przejrzeć zamówienia,
– Wytwórz potrzebne przedmioty,
– Stuknij skrzynkę, aby załadować przedmioty na statek,
– Powtórz te same kroki dla wszystkich skrzynek.

Gdy będziesz gotowy(-a), stuknij „Dostarcz”. Statek będzie w drodze przez 5 godzin. W międzyczasie możesz wytworzyć przedmioty do następnego zamówienia.
UWAGA! Masz 15 godzin, aby zrealizować zamówienie, w przeciwnym razie statek towarowy wypłynie bez ładunku.
Po wysłaniu zamówienia otrzymasz monety, PD, przekąski i narzędzia.

Gdzie uzyskać i wymieniać kolekcje? Na co je wymienię?

Kolekcje składają się z przedmiotów, które znajdziesz w skarbach na terenach ekspedycyjnych (wszystkich ziemiach z wyjątkiem tej, na której znajduje się Twoja stacja). Wymienisz je na nagrody.
W grze znajdują się różne miejsca, w których możesz wymieniać kolekcje. W swojej stacji możesz przeglądać kolekcje w specjalnym budynku.
Na terenach ekspedycyjnych dostęp do kolekcji uzyskasz za pomocą sani, statku, namiotu lub balonu na gorące powietrze, w zależności od obszaru.
Jeśli udało Ci się skompletować kolekcję, ikona z trzema gwiazdami podświetli się (w tym budynku możesz przeglądać wszystkie kolekcje i przysługujące za nie nagrody).

Jeśli skompletowano kolekcję, kliknij „Wymień”, by otrzymać nagrodę.

Najrzadszymi i najbardziej dochodowymi kolekcjami są zestawy szamańskie i łowieckie, jak również kolekcja kamieni. Otrzymasz za nie najlepsze nagrody.

Do czego służy tablica zamówień? Gdzie uzyskać monety, PD i narzędzia?

Na Twojej stacji znajduje się tablica zamówień. Po jej stuknięciu zobaczysz zamówienia od różnych postaci w Klondike. Wykonuj je, aby otrzymywać monety, PD i narzędzia. Narzędzia można otrzymać w nagrodę za wykonanie zamówień od sir Chaneya. Jest rzadkim gościem, w przybliżeniu co szóste zamówienie pochodzi od niego.
Możesz również usunąć dowolne zamówienie, jeśli wydaje się ono zbyt trudne. Aby to zrobić, stuknij ikonę wiadra obok przycisku dostawy. Po chwili pojawi się nowe zamówienie.

Jak sprawdzić, co kryje się za przeszkodami?

Stuknij żółtą ikonę ze strzałką, aby ukryć największe przeszkody,

i stuknij ikonę z drzewem.

Największe przeszkody zostaną ukryte.

W tym trybie możesz również umieszczać swoje budynki w łatwiejszy sposób.
Aby powrócić do normalnego widoku, stuknij ikonę z drzewem.

Jak anulować produkcję w fabryce?

Niestety, produkcji nie można ani anulować, ani automatycznie powtórzyć. Robotnicy w fabrykach bardzo się na Ciebie zezłoszczą, jeśli unieważnisz pracę, której poświęcili mnóstwo czasu i energii. Bez obaw, wszystkie wytworzone przedmioty przydadzą się w przyszłości. Możesz również przyspieszyć produkcję za szmaragdy.

Jak sprzedać budynek / przedmiot?

Aby sprzedać budynek/przedmiot na swojej stacji, musisz wykonać następujące czynności:
– stuknij i przytrzymaj budynek, który chcesz sprzedać, aż zaświeci się na zielono,
– u dołu ekranu zobaczysz menu; wybierz ikonę portfela
Aby sprzedać przedmiot z magazynu, stuknij go i przytrzymaj. W menu, które się wyświetli, określ sprzedawaną ilość za pomocą przycisków Plus/Minus.
Zauważ, że nie wszystkie budynki mogą zostać sprzedane, niektóre są unikalne i kluczowe dla rozgrywki.

Jak zdobyć więcej robotników?

Robotnicy są potrzebni do pomocy przy budynkach (mleczarni, garncarni, itd.). U góry budynku widoczna jest wymagana liczba robotników. Im więcej budynków posiadasz, tym więcej robotników będzie Ci potrzebne do ich obsługi. Po stuknięciu apartamentu możesz zobaczyć, ilu robotników w sumie masz i ilu z nich jest aktualnie wolnych. Jeśli zatrudnisz robotników, wyprodukują określone towary w danym budynku, a następnie opuszczą stację (nie widzisz tych robotników, ale zauważysz, że całkowita pula robotników wzrosła). Jeśli zapewnisz im zakwaterowanie, pozostaną na zawsze. Wystarczy przeznaczyć monety na zakup mieszkań na targu 🙂

Jak przenieść dekorację lub przedmiot ze stacji do magazynu?

Aby przenieść dekorację lub przedmiot ze stacji do magazynu, musisz wykonać następujące czynności:
– stuknij i przytrzymaj budynek, który chcesz umieścić w magazynie, aż zaświeci się na zielono,
– Wybierz ikonę skrzynki w menu, które pojawi się u dołu ekranu gry,
– przedmiot pojawi się w targu pod odpowiednią zakładką.
Uwaga: nie wszystkie budynki można przenieść do magazynu.

Jak mam wiedzieć, który obiekt mam ściąć?

To proste: stuknij i przytrzymaj obiekt, aby sprawdzić, co zamierzasz ściąć.

Udało mi się znaleźć podłożony dynamit. Czy muszę go aktywować?

Te zapomniane wiązki dynamitu można znaleźć w każdym miejscu. Ich ilość zależy od wielkości krainy. Dynamit pomoże Ci oczyścić otoczenie i szybciej wyruszyć naprzód. Do zdetonowania wiązki wystarczy użyć szmaragdów. Pamiętaj, że nie będziesz w stanie przenieść wiązki lub umieścić ją w magazynie.
Jeśli nie chcesz wydawać szmaragdów, możesz udać się w drogę, nie detonując dynamitu.

Na czym polega minigra w sklepie z cukierkami?

Sklep z cukierkami jest dostępny na targu od poz. 7. Umieść go na stacji i graj w minigrę co 6 godzin, aby zdobywać energię.
Przemieszczaj płytki w prawo/lewo/górę/dół. Kiedy dwie płytki z tym samym przedmiotem znajdują się obok siebie, łączą się ze sobą!

Dlaczego energia nie odnawia się cały czas?

Co 1,5 min otrzymujesz 1 punkt energii, jeśli masz ich mniej niż 60 (jest to maksymalna liczba punktów energii na poz. 32). Gdy tylko osiągniesz 60 punktów energii, automatyczna odnowa energii przestanie działać.
Jeśli chcesz dodać więcej energii do paska energii, skorzystaj z kotła lub specjalnego budynku. Nie istnieje górny limit punktów energii, o jakie możesz powiększyć pasek energii.
Jeśli masz pewność, że energia nie napełnia się sama, gdy jej stan wynosi mniej niż 60 punktów, daj nam o tym znać – sprawdzimy, co jest tego przyczyną.

Jak korzystać z kuponów?

Nikt nie wie, co jest takiego specjalnego w tym małym kawałku papieru, ale w jakiś nieznany sposób pomaga wypełnić dowolne gniazdo statku towarowego.

Wystarczy kliknąć puste pole, a zobaczysz niebieski przycisk “pogrążyć”. Dlatego nie trzeba rozstawać się z towarami, stworzonymi z taką trudnością!

P.S. Otrzymane kupony można znaleźć na magazynie.

Gdzie uprawiać bawełnę, dynię, trzcinę cukrową, pomidory i arbuzy?

Te ciepłolubne rośliny rosną tylko w szklarni lub cieplarni. Szklarnię można kupić na targu (kliknij ikonę domu, a znajdziesz szklarnię; jest ona dostępna od poz. 12; można ją nabyć za monety). Za jej pomocą możesz uprawiać bawełnę, dynię, trzcinę cukrową, pomidory i arbuzy. Możesz również uprawiać te rośliny w cieplarni (można ją kupić na targu za szmaragdy), dzięki czemu wyhodujesz je dwukrotnie szybciej! Wszyscy nasi szamanie hodują rośliny na mikstury w cieplarniach.Gdzie jest kuźnia?

Ogromna lawina nawiedziła Twoją stację i odcięła niektóre jej części. Odkrywaj swoją stację, a znajdziesz kuźnię, tak jak na zdjęciu.
Budynek ten umożliwia wytwarzanie gwoździ, rur i łańcuchów.

Gdzie jest przystań?

Pora poznać naszego kapitana! Jego przystań znajduje się nad wodą w Twojej stacji. Oczyszczaj krainę, aż dotrzesz do przystani. Na miejscu możesz przystąpić do wykonywania zadań w zamian za nagrody.

Gdzie zdobyć wodę?

W Księdze Klondike znaleźliśmy artykuł o tym cennym źródle. Aby zdobyć wodę, można:
– wytworzyć ją w stodole swojej stacji,
– wymienić kilka kolekcji,
– stworzyć lód w placówce badawczej (dostępny na targu od poz. 10) i go stopić,
– znaleźć wieże wodne w tymczasowych miejscach.
Cichy Cień zabrała się za kopanie studni, ale w trakcie natknęła się na twardy grunt i skały, więc idzie to jej mozolnie. Wznowi pracę, gdy tylko nadejdzie odpowiedni mechanizm.

Gdzie znaleźć gwoździe?

Gwoździe można wykonać w kuźni lub otrzymać w nagrodę za zestaw inuicki.

Gdzie mogę znaleźć narzędzia: młotki, piły, kielnie?

W tej chwili nasi bohaterowie intensywnie angażują się w renowację Klondike po niszczycielskiej lawinie, więc brakuje materiałów i narzędzi. Możesz otrzymać piły, młotki i inne narzędzia w następujący sposób:
1) w dziennej premii;
2) jako nagrodę za wypełnienie zamówień Sir Cheneya;
3) jako dar od Kupca w celu wypełnienia jego poleceń;
Sir Cheney rzadko składa zamówienia, ponieważ nie może znieść kolejki … Ale jeśli wykonasz zamówienia od innych bohaterów, to co 5 lub 6 zamówienie będzie od Sir Cheneya. Co więcej, możesz odrzucić niektóre zamówienia; prawdopodobnie pojawi się polecenie Sir Cheneya.

Gdzie jest Huta?

Niektóre obszary Twojej stacji są zablokowane z powodu lawiny. Wykonuj zadania i odkrywaj swoją stację, aby znaleźć Hutę. Można w niej wytwarzać sztabki żelaza z rudy żelaza.

Jak zrobić ognisko?

Aby nie zamarznąć w dziczy, będziesz potrzebować ognia. Ognisko możesz rozpalić za pomocą węgla, suchych gałęzi i zwykłych kłód bezpośrednio przy swojej stacji. Aby to zrobić, wystarczy przeciągnąć przedmioty do płomienia, a otrzymasz 5 jednostek ognia za każdą sekcję. Ogień przyda się także przy wytwarzaniu materiałów i gotowaniu.

Gdzie dostanę cegły?

Cegły wypalić można w garncarni lub zdobyć w zamiana za zestaw szamana.

Gdzie znaleźć nawóz i jak go użyć?

Każdy uwielbia pyszne jedzenie, a Twoje uprawy nie są pod tym względem wyjątkiem. Użyj na nich nawozu, a odwdzięczą się natychmiastowym wzrostem. Stuknij ogródek z uprawami, a następnie ikonę nawozu, aby natychmiast zebrać uprawy. Nawozy można otrzymać w nagrodę za niektóre misje, można je również wytworzyć za pomocą tłuczka do soli (zdobędziesz go w Kopalni Saltwickiej).
Gdy tłuczek wytworzy 100 szt. nawozu, zniknie.

Zwierzęta gospodarskie: kury, krowy, owce, gęsi, świnie

W Księdze Klondike znaleźliśmy wpis poświęcony zwierzętom gospodarskim. Szaman pomógł nam go przełożyć. Oto czego się dowiedzieliśmy:
W stodole można przygotować paszę dla zwierząt
Gdy będzie gotowa i ją zbierzesz, trafia do Twojego targu.
Następnie przejdź do zakładki Zwierzęta i Żywność oraz przeciągnij karmnik/siano z targu do swojej stacji.
KURA
– Znosi kurze jaja, które można wykorzystać do wykonywania zamówień i produkcji,
– Jada z karmnika,
– Zamienia się w złoty posąg po 16 posiłkach.
KROWA
– Daje mleko, które można wykorzystać do wykonywania zamówień i produkcji,
– Jada siano,
– Zamienia się w złoty posąg po 24 posiłkach.
OWCA
(od poz. 17)
– Daje wełnę, którą można wykorzystać do wykonywania zamówień i produkcji,
– Jada paszę dla owiec,
– Zamienia się w złoty posąg po 24 posiłkach.
GĘŚ
(od poz. 21)
– Daje gęsie pióra i jaja, które można wykorzystać do wykonywania zamówień i produkcji,
– Jada paszę dla gęsi,
– Zamienia się w złoty posąg po 16 posiłkach.
ŚWINIA
(od poz. 23)
– Daje trufle, które można wykorzystać do wykonywania zamówień i produkcji,
– Jada paszę dla świń,
– Zamienia się w złoty posąg po 10 posiłkach.
Za szmaragdy możesz również kupić na targu zwierzęta plemienne, które dają więcej produktów rolnych i nie są ograniczone limitem. Zwierzęta kupione za szmaragdy również zamieniają się w złote posągi pełne nagród.

Gdzie wytwarzać mąkę?

Nasza Kate to mistrzyni gotowania, a jej ulubione miejsce to piekarnia w głównej stacji.
Nie martw się, jeśli Pieśń Wiatru jest zamknięta i nie możesz uzyskać dostępu do tamtejszego młyna. Mąkę zawsze możesz uzyskać w piekarni w swojej stacji.

Gdzie znaleźć żwir?

Żwir to dość użyteczny materiał, który można łatwo wykonać w kamieniołomie bezpośrednio przy głównej stacji:

Pakownia

Kapitan Flint ma dla Ciebie nowiny! Wymogi stawiane transportowanym produktom rolnym stają się coraz bardziej wyśrubowane. Dlatego też od teraz nie możesz sprzedać niektórych towarów, aby ukończyć zamówienia z tablicy zamówień i statku towarowego, bez określonego opakowania.
Ale mądry marynarz ma na to radę – kup pakownię (można ją nabyć za monety, począwszy od poz. 15), by dalej zarabiać pieniądze!

Pomidory i arbuzy

Mamy dobre nowiny dla Klondikerów: Głuche Echo kupiła nowe rodzaje roślin do uprawy w naszej głównej stacji – pomidory i arbuzy. Możesz je uprawiać w szklarniach i cieplarniach.

Jak spakować pomidory/arbuzy w pakowni?

Głuche Echo przygotowała krótką instrukcję pakowania dla Klondikerów:
1) Zasadź i zbierz uprawę pomidorów i arbuzów (użyć szklarni lub cieplarni);
2) Wykonaj drewniane skrzynki w fabryce (użyć forniru i gwoździ);
3) Przejdź do pakowni i wybierz „Skrzynkę pomidorów” lub „Skrzynkę arbuzów”;
4) Odczekaj godzinę;
Pomidory/Arbuzy zostały spakowane. Dobra robota!

Jak załadować pomidory/arbuzy na pokład statku towarowego?

Wszechwidzący i wszechwiedzący kapitan Flint ostrzega: zgodnie z przepisami dotyczącymi transportu pomidory i arbuzy powinny być przewożone w drewnianych skrzyniach. Można je przygotować w pakowni. Przestrzegajmy prawa i zadbajmy o jakość produktów oraz reputację farmy!


Gry podobne