Klinika jest grą przeglądarkową dostępną na portalu społecznościowym nasza klasa. Produkcja ma charakter ekonomiczno-strategiczny. Na samym początku naszej kariery mamy tylko kilka pomieszczeń do dyspozycji – głównie jest to recepcja i gabinet diagnostyczny, a także w rogu centrum badań. Możemy je ulepszać płacąc za to odpowiednią kwotę w walucie gry. Rozbudowa jest ważna o ile chcemy przyciągnąć większą liczbę pacjentów.

Należy również zadbać o jak najbardziej kompetentny personel medyczny, ale nie tylko: możemy np. wynająć szpiega, który będzie świadczył usługi wobec naszej Kliniki. Urozmaiceniem są minigierki. Jedna z nich dostępna jest w toalecie. Pomysł dość kontrowersyjny, ale kwestia gustu: na ścianie przesuwa się pisuar, przed którym stoi stary Wacek – starszy pan, któremu musisz pomóc trafić do owego pisuaru. Im więcej przyjaciół, tym więcej pacjentów, zysku i chaosu.


Zwiedź szpital przyjaciela i zdobądź w prezencie 3 monety! Możesz też narozrabiać w jego szpitalu, pomóc lub podprowadzić klientów. Zmodernizuj gabinety i centrum badawcze. Wylecz pacjentów swoich przyjaciół za pomocą Eksperta. Zabierz im pacjentom dzięki seksownej pielęgniarce. Szpieguj ich i zarabiaj kasę.  Twój szpital jest wtedy czynny, gdy jesteś zalogowany.

Uwaga: Gra nie jest dłużej dostępna na Naszej Klasie


Gry podobne