King of Thieves to gra skupiająca się głównie na PvP, stworzyło nam ją studio ZeptoLab i właśnie dziś miała swoją premierę na Androidzie, a jak wiecie od dość dawna gracze z urządzeniami na iOS bawią się w niej na całego. Głównym celem gry jest „robienie wszystkiego” co pozwoli nam zgarnąć jak największe ilości gemów czy złota. Dziś Desercik przygotował wam specjalny poradnik do gry, w którym znajdziecie opisane strategie jakie pomogą wam stać się prawdziwym krezusem wśród graczy. Dowiedz się jak zarabiać!

Korzystaj z kampanii

Korzystaj z kampanii


Nie wolno nam zapominać o rozgrywaniu kolejnych kampanii dla pojedynczego gracza, w których zdobywamy cenne totemy. Tak, King of Thieves nie skupia się TYLKO na walkach z innymi graczami. Mamy tu masę poziomów generowanych przez AI, my kolejne punkty na mapie musimy podbijać dzięki czemu zdobywamy doświadczenie, złoto, diamenty i co najważniejsze – totemy. Każdy totem kruszy się podczas używania, tzn. zużywa, więc musimy robić wszystko, aby mieć je zawsze pod ręką, znaleźć sposób na zdobywanie kolejnych, w czym rozgrywanie kampanii na pewno nam pomoże.

Powtórki pozwolą zbudować strategię

Oglądaj powtórki z kolejnych inwazji, aby sprawdzić słabe punkty w swojej obronie. Gdy inny gracz napadnie nasze sanktuarium to możemy podejrzeć powtórkę takiej walki. To dobra okazja, aby poznać swoje słabości i w przyszłości zabezpieczyć lepiej miejsca, przez które wróg przeszedł naszą obronę.

Zbieraj często monety

Monety pojawiają się w kryjówce cały czas, więc zbieraj je tak często jak to tylko możliwe. Gdy skończy się twoje miejsce magazynowe to nie będziesz mógł zebrać kolejnych monet. Możesz również zwiększyć pojemność magazynów w kryjówce poprzez kolejne ulepszenia.


Zbieraj diamenty z widoku mapy

Zbieraj diamenty z widoku mapy

Gdy udaje nam się wyzwolić kopalnie na mapie to możemy wrócić do niej tak często jak tylko chcemy, aby przy okazji kolejnej wizyty zebrać cenne diamenty i nie zapominajcie o tym!

Ulepszaj swoje zamki

Zamki są pierwszą linią obrony przed wrogiem, więc buduj ich tak dużo jak to tylko możliwe. Spraw, aby przeciwnik musiał wydać swoje klucze i przy okazji poczujecie ciarki na plecach, gdy będzie za to przeklinał wasze imię.


Nie zapomnij o korzyściach z nowych kostiumów

Czasami gdy ukończymy pozytywnie dany poziom, zostaniemy nagrodzeni przedmiotami takimi jak liście czy grzyby. Te niezwykle przydatne przedmioty możemy użyć do ulepszeń kostiumów dodając sobie tym samym kilka punktów życia czy zręczności albo zwiększając zupełnie inne staty. Aby zmienić styl i wygląd ubrań tapnijcie na małego kolesia w swojej kryjówce.

Wykonuj misje dla kul i doświadczenia

Wykonuj misje dla kul i doświadczenia

Twój zakapturzony przewodnik ma dla Ciebie wiele zadań do ukończenia. Tapnij na jego wizerunek i dowiedz się jak dzięki niemu możesz zdobywać kule jak i doświadczenie.

Dobry dungeon zwróci się sam

Ulepszając danych dungeon to spora inwestycja, ale jest ona warta włożonych w to środków. Nie tylko dlatego, że mamy nieźle strzeżoną fortecę dzięki temu i możemy dobrze strzec swoich dóbr, ale dodatkowo przecież zbieramy monety za każdym razem jak przeciwnik „przejedzie się” na naszej obronie. Możemy się wzbogacić na nieszczęściu innych.

Uważaj jak ulepszasz pułapki

Uważaj jak ulepszasz pułapki

To ważne, aby ulepszać nasze pułapki przez co stają się o wiele silniejsze, ale uważajcie jak to robicie. Ulepszenia zajmują sporo czasu i w tym właśnie momencie, w momencie ulepszenia dana pułapka jest nieaktywna i nie zadziała jak zaatakuje nas przeciwnik. Starajcie się tym samym wykonywać jedno ulepszenie w danym momencie i sprawdźcie stan gry jak tylko zakończy się proces ulepszania. Oczywiście wszystko można znacznie przyśpieszyć wykorzystując kule.


Gry podobne