King of Agon jest wykonaną w stylu anime grą MMORPG na przeglądarkę ze stajni studia Lekool Games. W grze gracze przebierają swoje postacie w modne stroje, zbroją je w zaawansowaną broń, akceptują tysiące zadań i chodzą na polowania do pobliskich kopalni i ścigają przerażających bossów w dostępnych dungeonach.

Recenzja gry King of Agon

Gra inspirowana została sławnym anime One Piece, oferuje nam piracką tematykę i znane nam dobrze twarze, które zobaczymy wszędzie, na przykład królową, protagonistkę Luffy i jej pet'a. W instancjach i dungeonach zmierzyć się można z potężnymi potworami, choć też zapoznamy się z wieloma zabawnymi postaciami wliczając w to uroczą księżniczkę i jej chłopaka. Jednak postacie, piękne i zabawne nie są tak imponujące jak mapy. Jeśli kiedykolwiek graliście w tytuły takie jak Pockie Pirates czy Cyber Monster to w sumie nie tak bardzo zaskoczy was cała grafika w King of Agon. Jednakże owa gra to definitywnie MMORPG, gdzie znajdziemy masę map przeróżnych instancji. Tak czy inaczej, gdziekolwiek się tutaj nie udamy znajdziemy wspaniałe zdjęcia/grafikę, która niekiedy wzbudzi w Was mieszane uczucia.


koa 1

Gracze pochłoną się do końca w eksploracji świata pelnego piratów, a głównym celem w całej rozgrywce jest zostanie najpotężniejszym piratem, albo królem piratów. Czekają na każdego tutaj wspaniałe zadania, gdzie będziemy rzucani w różne destynacje, w których trzeba osiągnąć wcześniej założony cel, albo pokonać bossa, z którym nie pójdzie nam tak łatwo. W miarę rozwoju rozgrywki boss, którego należy pokonać będzie coraz potężniejszy, więc do sukcesu potrzebny będzie nam potężny ekwipunek i zaawansowane itemy, jak i również wierny towarzysz (pet) czy też kompania przyjaciół (inni gracze).

W grze King of Agon nie ma poziomów i nie musimy zbierać doświadczenia by uczyć się nowych umiejętności. Aktualnie wchodząc do gry dostajemy dostęp do wszystkich możliwych funkcji i umiejętności. Jednaj dalej, aby otrzymać lepsze skille trzeba będzie wydać nieco prawdziwej gotówki, a także niekiedy dodatkowo będziemy zmuszeni do wykonania konkretnych zadań. Gra oferuje nam głównie rozgrywkę opartą o walki w dungeonach, ale i tak z nich nigdy nie wyniesiemy zbyt wielu nagród, no chyba że wykonujemy przy okazji jakieś zadanie, za której obiecano nam sowitą nagrodę. Wiele potrzebnych rzeczy jak Beli, filolki z potkami itp. wypadają po zabiciu sługusów, albo bossów w dungeonach czy instancjach. Ale podniesienie czegoś niekiedy graniczy z cudem, co z tego, że sługusa zabijemy jednym kliknięciem, gdy aby podnieść to co zostawił po sobie musimy klikać kilkanaście razy. Naprawdę, ciężko jest cokolwiek podnieść z ziemi. Czasem bałem zabijać się większą ilość sługusów bo nie wiedziałem czy uda mi się później cokolwiek podnieść.


koa 2

Rozwiązaniem tego problemu mogą być automatyczne walki, ale taki system powoduje wiele rozczarowań. Niby wtedy zbierane zostają rzeczy automatycznie, ale czasem mam wrażenie ze strzela tymi umiejętnościami na prawo i lewo bez względu czy w ogóle są potrzebne w danym momencie, a zabijając najbliższych przeciwników nie radzi sobie z przesuwaniem bohatera w miejsce gdzie repią się obok. W tym momencie musimy wyłączyć auto walkę, przenieść bohatera i na nowo ją włączać.

Jednak gra King of Agon oferuje nam chociaż ciekawą grafikę i już pomijając masę błędów i bugów warto pograć choć przez chwilę, spróbujcie.Gry podobne