Kim Kardashian: Hollywood to symulacja życia ceberyty/tki od studia Glu Games. To właśnie tutaj możemy rozpocząć wirtualną karierę w Hollywood z pomocą prawdziwej gwiazdy, czyli samej Kim Kardashian. Nasz dzisiejszy poradnik zawiera listę najważniejszych wskazówek, które pomogą Wam stać się najgorętszym kociakiem (jeśli chodzi o kobiety) albo ciachem (bo i faceci mogą tutaj spróbować swoich sił).

Przeszukuj teren w poszukiwaniu doświadczenia i kasy – Nigdy nie wiesz co znajdziesz na środku ulicy Los Angeles i w grze Kim Kardashian: Hollywood warto poznać cały teren, w którym obecnie toczy się rozgrywka, nie tylko aby mieć przewagę nad innymi, ale również dlatego, że w wielu miejscach, w krzakach, drzewach, śmieciach itp. znajdziemy porozrzucane monety i punkty doświadczenia, które czekają na to aż ktoś je zbierze. Zebrane bonusy samej się odnawiają po kilku minutach, ale nie liczcie na to, że odnajdziecie je w tym samym miejscu. Jednak jeśli macie sporo czasu to polecam Wam takie poszukiwania robić jak najczęściej.


Kim Kardashian Hollywood 002

Używaj energii, aby przechodzić przez zadania szybko bez żadnego wyczekiwania. Jak tylko wybieramy się na zadanie to wymaga ono czasu do ukończenia – np. sesja fotograficzna. Upewnijcie się przed rozpoczęciem każdej misji, że Was pasek energii jest pełny. Możemy znacznie skrócić czas wykonywania zadania przez różnego rodzaju porządki i przysługi. Każda przysługa wymaga również energii, więc chcecie coś robić krócej to przygotujcie się i napełnijcie wskaźniki energii na fulla.

Potrzebujesz gotówki? Wróć do butiku So Chic – Nie zapominaj o korzeniach. Jeśli powrócimy do swojej dawnej pracy w butiku i weźmiemy jedną zmianę to łatwo możemy zarobić nieco pieniędzy, a nawet otrzymać gwiazdy (waluta premium gry).


Kup kilka mebli do domu, aby ulepszyć swój status – Nikt nie zechce poznać gwiazdy, która ciągle pomieszkuje u swojej mamusi w piwnicy. W grze Kim Kardashian: Hollywood możemy mieć swój własny dom, weźcie sobie jeden i pokażcie jaki jest z Was wspaniały dekorator/dekoratorka.

Zaczepiaj każdego nieznajomego. Nigdy nie wiesz, kto jest projektantem mody, fotografem, lub następna osoba, która pomoże Ci w dalszej karierze. Użyj wszystkich na swoją korzyść. Nie bój się być płytkie lub ma innych ludzi i to jest twoje życie. Rozmawiaj z każdym napotkanym obcym na swojej drodze, pokazuj się wszędzie, a w pewnym momencie los uśmiechnie się i do Ciebie.

Graj często, aby nie stracić fanów – Jeśli nie wchodzicie do gry każdego dnia to automatycznie zaczynacie tracić swoich wiernych fanów. Bez nich jesteśmy nikim, nie mamy żadnej pozycji, a bez pozycji nie mamy żadnej siły przebicia – stajemy się zwykłymi, szarymi obywatelami Ameryki.


Sprawdź swój kanał, aby zorientować się jakie jest obecnie Twój status w Hollywood – Chcesz zobaczyć, czy jesteś gorący, czy nie? Sprawdzaj swój kanał od czasu do czasu. Jest to ikona w kształcie sygnału Wi-Fi w dolnej prawej części ekranu.

Kim Kardashian Hollywood 003

Zagubiona? Sprawdź aktualną listę zadań – W grze jest zawsze coś do zrobienia, a każdy pcha nas w zupełnie innym kierunku i bardzo łatwo jest stracić cel główny z oczu. Jeśli w pewnym momencie nie będziecie wiedzieli co dalej robić to sprawdźcie swoją listę zadań, którą znajdziecie w górnym, lewym rogi ekranu gry.

Posiadanie zwierzaka przynosi nam nagrody – Rozważ czy nie warto adoptować zwierzaka jak już tylko dorobisz się własnego domu. Zwierzak przyniesie Ci cenne bonusy włącznie z energią jak i kasą.

Im droższe nosisz ubrania tym częściej zauważają Cię fani – Generalnie im drożej się ubieramy tym zwiększa się prawdopodobieństwo zdobycia nowych fanów – ubieraj się tak, aby zaimponować.

Randka może trwać godzinę, więc musisz mądrze wykorzystać ten czas – Bądź uprzejmy dla partnera jeśli nie chcesz, aby Twój związek zamienił się w katastrofę. Kup dobre jedzenie i wino, to jest jeden ze sposobów, aby wygrać miłość swojego partnera, ale jeśli masz mało gotówki, możesz również zdecydować się na flirt i pocałunki. Flirtowanie i całowanie wymaga energii, więc upewnij się, że Ty jak i twój partner/ka macie jej wystarczająco dużo.

Kim Kardashian Hollywood 004

Gra Kim Kardashian: Hollywood duży nacisk kładzie na zakupy, musimy mieć jak najwięcej najlepiej nowych rzeczy przez co zdobywamy więcej gwiazd i serduszek jak i ponosi się nasza pozycja w rankingu miłości. Warto się modnie ubierać, modyfikować swój styl i zachować zawsze nieco grosza w kieszeni na nowe kreacje z okazji choćby kolejnej randki.

Im więcej przyjaciół mamy w grze tym więcej jest zabawy i szans na nowe randki jak i kontakty z ciekawymi ludźmi. Dodawaj nowych znajomych z Facebooka, a jeśli nikt z nich nie gra w podobne gry to możesz w tym artykule, w komentarzu zaprosić do siebie innych graczy, zaprosić ich do grona znajomych.

Używaj swojego uroku (charm), gdy tylko rozmawiasz z inną postacią. Pojawi się wtedy specjalna opcja (Use Charm), która po użyciu gwarantuje nam najwięcej korzyści z danej akcji/sytuacji. Jednak każde jej użycie kosztuje nas 1000 sztuk monet, więc korzystajcie z tego z pewnym wyrafinowaniem, a co najważniejsze z głową i pożytkiem przede wszystkim dla samego siebie.

Grę pobierzecie za darmo na Androida jak i pod iOS. Możemy w nią także zagrać na Facebooku.


Gry podobne