Katsuro to gra przeglądarkowa stworzona przez Gameforge, która obecnie nie jest już dostępna. Jednak dla tych, którzy są żadni wiedzy krótko postaram się ją opisać. Katsuro – Path of Honor, bo tak brzmi jej pełny tytuł jest grą tekstową RPG (Role Playing Game) o samurajach żyjących w Imperium Ishimo. Wcielając się w jednego z tych japońskich rycerzy musimy uratować imperium przed mrocznymi siłami i przywrócić całej krainie pokój i dostatek.

Interfejs graficzny gry jest statyczny i nie znajdziecie w Katsuro praktycznie żadnej akcji. Budujemy krok po kroku postać rozwijając jej statystyki, a można to robić wykonując zadania, trenując samuraja i posyłają go na kolejne misje i ekspedycje. Sukces w każdej z tych czynności jest determinowany przez posiadane statystyki. W walkach po prosty przyglądamy się na upływający czas i jak nasz Samuraj walczy z przeciwnikiem.


katsuro

Niestety zarówno zadania jak i misje są niemalże identyczne i musimy po prostu czekać przez pewien czas – zazwyczaj 10 min, zanim możemy kliknąć na zadanie uznając je jako ukończone. Jednym słowem nic w tej grze nie zmotywuje nas, aby pozostać na dłużej, brak tutaj nawet jakiejkolwiek historii.

To co możecie zrobić, aby nieco sprawić, aby cała gra była pod wasze dyktando to zmienić swoje imię i wpisać nieco tekstu do biografi, ale wyglądu już nie zmienicie.Gry podobne