Kart N’Crazy to wyścigowa gra MMO, w której zasiądziemy za sterami własnego gokarta. Świat gry jest wyrwany iście z kreskówki, ale cały gameplay w dużej mierze opiera się na popularnej grze z konsol Nintendo, czyli Mario Kard. Wyścigi są dość szybkie, a dzięki wartkiej akcji czeka nas emocjonująca rozgrywka w każdej minucie gry. Ścigać się będziemy po różnych trasach i nasi rywale nie oddadzą pierwszego miejsca ot tak, będą walczyć, ale i my możemy wyposażyć naszego gokarta w zestaw śmiercionośnych broni (no może nie będziemy zabijać) dzięki którym skutecznie utrudnimy dotarcie do mety innym graczom.

Abyśmy się bawili jeszcze lepiej, twórcy Kart N’Crazy przygotowali dla fanów zestaw różnych trybów rozgrywki. Pościgamy się zatem w trybie pojedynczego gracza, który traktowałbym bardziej jako swoistego rodzaju samouczek jak i w trybie drużynowym, tzw. team race.


Fani takich wyścigów, którzy znudzili się samochodowymi zmaganiami czeka tutaj masa dobrej zabawy w kolorowym świecie pełnym pułapek i niebezpieczeństw. Jeśli uważamy się za dobrych kierowców, to na pewno nie będzie tutaj problemów z utrzymaniem się na torach podczas kolejnych driftów. W Kart N’Crazy sterujemy głównie za pomocą klawiatury, ale do strzelania lepiej używać myszki, w sumie nie tyle lepiej co wygodniej.

Gra jest całkowicie za darmo i przy minimalnych wymaganiach możemy się całkiem dobrze bawić.

Wymagania systemowe:

  • Procesor: 800 MHz
  • Pamięć RAM: 256 MB
  • Karta graficzna:64 MB

Zdjęcia z gry:

Gra już nie istnieje.Gry podobne