K.O. Champs to przeglądarkowa gra o boksie. Aby być szczerym jest to kolejny manager, ale jak już wiecie nie chodzi o tenis czy piłkę nożną. Produkcja opublikowana przez znane studio BigPoint. Jako gracz zajmujemy się własnym bokserem, trenujemy go i doprowadzamy do świetności, aby mógł wygrywać każdą potyczkę na ringu. Nie będzie łatwo, mamy sporo konkurencji więc nasz trening musi być regularny i intensywny.

W K.O. Champs gra w dużej mierze sprowadza się do dbania o rozwój fizyczny boksera. Wszystko dzieje się poprzez ciągle walki z coraz silniejszymi przeciwnikami. Za każde zwycięstwo otrzymujemy punkty doświadczenia.

Gry o boksie
  • Undisputed Fight Nation

Jednak gdy wypracujemy już poziom 9 to otrzymamy tytuł prawdziwego mistrza wagi ciężkiej. Nasz bokser jest opisany statystykami takimi jak: kondycja, odporność, liczba ataków na rundę i punkty obrony. Przed każdą walką możemy ustalać naszą taktykę zarówno ataku jak i obrony. Jednak nie sam rozwój bohatera daje nam szansę na wygraną, ale także jego otoczenie. Musimy inwestować kasę na rozbudowę sali treningowej. Jednak ważne jest także odpowiednie zadbanie o pojemność sali sportowej, im więcej widzów tym większy zysk z biletów. Jednak bez reklamy się nie obejdzie, należy zadbać o dobre kontakty z prasą.


[youtube id=”cBKxXJIrvE8″ width=”673″ height=”356″]


Gry podobne