Junk Battles to przeglądarkowa gra stworzona przez Antic Entertainment, w której ruszymy do walki za pomocą ciężko uzbrojonych pojazdów, głównie czołgów. Gra oferuje nam sieciowe zmagania multiplayer, do których dołączyć mogą gracze z całego świata. Tytuł gry, znaczy jego część, czyli „junk” odnosi się do wyglądu samych pojazdów, nad którymi przejmujemy kontrolę. Wyglądają one na zdezelowane i zniszczone i stąd cała nazwa, ale realia są zupełnie inne i są to groźne maszyny siejące zagładę tam, gdzie tylko mają taką możliwość.

Gracze w Junk Battles zajmują się głównie swoją maszyną i może to być stary czołg, zniszczony motor czy wielki i przerażający tir. Od nas zależy jak rozbudujemy swoją maszynę zagłady jak nią pokierujemy w kolejnych starciach na licznych arenach jakie udostępnili nam twórcy.


Junk Battles 005

W miarę naszego rozwoju dostajemy możliwość zakupu zupełnie nowych, lepszych części, które sprawią, że nasz pojazd stanie się o wiele potężniejszy niż dotychczas.

Jednak na starcie w Junk Battles nie tworzymy tylko pojazdu, a za to musimy całą sprawę zacząć od stworzenia odpowiedniej postaci. Niestety mało mamy opcji odnośnie dostosowania jej do naszych wymagań i możemy jedynie zdecydować o płci i ubiorze. Jednak nie o naszego awatara chodzi w całej rozgrywce, a o pojazd w jakim zasada co nie?


Gra Junk Battles jest w pełni darmowa i dostępna poprzez popularnej przeglądarki www bez konieczności pobierania klientów odpowiedzialnych za odpalenie jej na naszych pecetach. Niestety nie jest ona dostępna dla użytkowników mobilnych. Jeśli jest coś co może was skłonić do przetestowania owego tytułu to może sam fakt, że wśród twórców gry były osoby, które pracowały nad Battlefield czy nawet słynnym BioShockiem.

Gra niestety nie jest już dostępna!


Gry podobne