Jazda Próbna w PLAY to gra na przeglądarkę na portalu społecznościowym nasza klasa. Od razu przejdę do sedna. NK schodzi z dnia na dzień coraz bardziej na psy, nie dość iż opłaty pobierane są za śmieszne usługi, przy czym tracą klientów i udają, że wszystko jest ok, to jeszcze posuwają się do żałosnych reklam w postaci gier. Był już świat Danio, pozostawię to bez komentarza, a teraz reklama sieci PLAY?

Myślę, iż osobom powiązanym z NK się nieźle w czerepach pokręciło, że to tak delikatnie ujmę. Gra jest do kitu, jeździmy jakimś niedopracowanym gratem po płaskiej planszy i musimy wystrzeliwać rakietki aby ominąć przeszkody i tyle. Żałosne to chyba najlepsze słowo określające tą grę. Sterowanie jest zupełnie do niczego, nie da się dobrze wysterować samochodziku, a jak już spróbujesz to odpadnie ci niby koło, którego i tak nie widać.


Jeszcze pół biedy jakby się kręciło. Ogólnie nie zamieszczam żadnych screenów ani filmików bo szkoda na nią waszego i mojego czasu. Nie grajcie w to, już lepiej poczytajcie pudelka;p


Gry podobne