Często wysyłacie nam pytania o grę Howrse i dziś odpowiem na jedno z nich. Ania z Bytomia zapytała naszą redakcję o to „Jak można zdobyć w Howrse jednorożca?”. Przyznam, że zaskoczyło mnie to pytanie i z racji tego, że tylko parę chwil grałem we wspomnianą grę to nie miałem pojęcia co odpisać Ani. Jednak po przeszukaniu odpowiednich materiałów i zasięgnięciu języka u stałych graczy znalazłem interesującą mnie odpowiedź.

Okazuje się, że Jednorożce tak naprawdę należą do koni specjalnych, ale mimo to najczęściej występują w Howrse. Kiedyś jak tylko gra startowała można było go kupić za 10 kuponów i opłacał się cały deal, gdyż ich róg zapewniał dodatkowy bonus podczas ujeżdżania.


jednorożec w howrse

Gdy mamy samca i samicę to możemy je rozmnażać zdobywając tym samym kolejne jednorożce, jednak szansa jest niewielka jak 1 do 5. Tutaj ważne jest, aby klacz i ogier były tej samej rasy, jeśli tak jest to koniecznie pokrywamy klacz albo o 18.23 lub o 6.23. Powodzenia życzę!

Inną opcją jest zakup jednorożca, ale ceny obecnie są dość wysokie od 50 tysięcy do 150, choć jak wspomniałem wcześniej co jakiś czas możemy je kupić za kupony, o ile jakieś posiadamy, więc warto je zbierać i nie wydawać na durnoty.Gry podobne