Oponki w Hero Zero jest to jedna z walut w grze, dzięki której można kupić cenne przedmioty, broń rzucaną czy też innego rodzaju wspomagacze. Jak zdobyć oponki w Hero Zero? Chcielibyście ich mieć jak najwięcej, ale nie wiecie jak je zdobywać? Poniższy poradnik zapewne ułatwi Wam zdobywanie oponek zupełnie za darmo.

Jak zdobyć darmowe oponki?

Oponki możemy zdobywać poprzez wykonywanie zadań nadzwyczajnych jak i przechodzenie kolejnych misji. Podczas gdy uda nam się zakończyć jeden z bohaterskich czynów to również w nagrodę dostaniemy kilka sztuk. Dodatkowo otrzymujemy je z pojedynków jak i z turnieju tygodniowego na doświadczenie. Logujcie się także codziennie do gry, gdyż oponki pojawiają się jako nagroda za codzienne logowanie. Polecajcie także grę swoim znajomym, a za każdego aktywnego gracza dostaniecie także te pyszne kółeczka. Sprawdźcie też nagrody za wykonywanie pojedynków, ataków w kryjówce i ligowych, a z pewnością spodobają Wam się związane z tym profity.


Oponki można także zdobyć z telefonów alarmowych, za ukończenie wydarzenia w grze, a nawet i za nieaktywność w grze jako zachęta do powrotu do zabawy.

Opcja “Trochę oponek”

Dodatkową opcją na darmowe oponki jest opcja “trochę oponek”:

darmowe oponki w hero zero

Zdjęcie pochodzi o oficjalnego forum gry Hero Zero


Po użyciu tego przycisku pojawią nam się specjalne oferty, które po wykonaniu przypisanej akcji nagradzają najwytrwalszych darmowymi oponkami. Oferty nie zawsze są dostępne, ale sprawdzajcie zakładkę regularnie bo pojawiają się od czasu do czasu nowe.

Jeśli poradnik wydał się Wam przydatny zostawcie swój komentarz pod artykułem. Jeśli udało się dzięki Nam zdobyć oponki w Hero Zero całkowicie za darmo, to również pochwalcie się tym w komentarzach. Zapraszam do komentowania, dodawania nowych metod na oponki za darmo.


Gry podobne