Aby zdobyć nowe części zamienne w grze C.A.T.S: Crash Arena Turbo Stars, musisz otworzyć Skrzynie Zaopatrzenia. Za każde 3 zwycięstwa w Szybkich walkach otrzymujesz Skrzynkę Zaopatrzenia, po awansie do następnego etapu Mistrzostw lub do następnej Ligi i kupując ją w sklepie w grze za klejnoty. Od czasu do czasu otrzymujesz także specjalny Pudełko Zapasów jako prezent od Steevy’ego (tylko dlatego, że cię kocha).

W garażu możesz mieć maksymalnie 4 odblokowane skrzynki. Stuknij w skrzynkę, a następnie stuknij „Odblokuj”, aby ją odblokować.


Czas odblokowania zależy od rzadkości pudełka. Możesz pominąć stoper, naciskając „Otwórz teraz”. Pamiętaj, że każde pominięcie kosztuje określoną liczbę klejnotów. Kwota zależy od pozostałego czasu i rzadkości pudełka. Możesz także przyspieszyć ten proces, oglądając reklamy. Stuknij skrzynkę do odblokowania, aby obejrzeć reklamę. Każda reklama skraca o 30 minut czas oczekiwania.

Co oznaczają gwiazdy?

Gwiazdy wskazują jakość części. Każda część może mieć do 5 gwiazdek. Istnieje 5 poziomów gwiazd, w zależności od materiału części: drewniane, metalowe, wojskowe, złote i węglowe. Wyższy poziom oznacza wyższą jakość.


Na przykład 1-gwiazdkowa część wojskowa jest lepsza niż 5-gwiazdkowa część metalowa.

Jakość części jest ustalana losowo, ale maksymalny możliwy wynik zależy od aktualnego etapu gracza. Możesz sprawdzić mapę mistrzostw, aby zobaczyć maksymalną liczbę gwiazdek, jaką możesz zdobyć na danym etapie.


Na przykład, jeśli jesteś na etapie 15, możesz zdobyć złotą część z jedną gwiazdką, ale na etapie 20 możesz łatwo otrzymać złotą część z 5-cioma gwiazdkami.

Czym jest moc?

Każda część z wyjątkiem kół wykorzystuje moc do funkcjonowania. Każde podwozie ma określoną moc, która zależy od liczby gwiazdek w podwoziu. Na przykład, jeśli pojemność twojego samochodu wynosi 10, nie możesz zainstalować piły łańcuchowej, która wymaga 11 mocy.

Jedynym sposobem na zwiększenie mocy twojego podwozia jest połączenie do niego Power Toolbox (Elektronarzędzia), które można znaleźć w skrzynkach zaopatrzeniowych.

Części z Magicznym Bonusem

Części z bonusami magicznymi nazywane są „super częściami”. Super Części można zdobyć na dwa sposoby: wygrywając zakład lub otwierając skrzynie. Bonusy są całkowicie losowe. Mogą dodawać zdrowie lub obrażenia do części, do której są przypisane, albo do innej części zamiennej (ale nie do skrzynek z narzędziami). Na przykład możesz mieć Wyrzutnię rakiet z premią 20% do ataku lub tę samą Wyrzutnię rakiet, która daje 10% zdrowia Klasycznemu podwoziu.

Możesz zwiększyć Magiczny bonus części, stawiając tę część na zakład i wygrywając. Dłuższe zakłady dają większe bonusy. Pamiętaj, że możesz zwiększyć bonus tylko do 60%.

Części ze 100% premią nazywane są częściami legendarnymi. Są bardzo rzadkie i można je znaleźć w skrzynkach z zaopatrzeniem. Im wyższy poziom skrzynki, tym większa szansa, że zawiera ona część legendarną.


Gry podobne