Summoners War: Sky Arena to najnowsza gra RPG od Com2us, w której możemy stanąć przed problemem braku energii i zaproszeń na arenę (arena invites). Nasz poradnik rozwiąże oba z wymienionych problemów, gdyż energia przyda nam się gdy chcemy rozegrać jeden z elementów scenariusza jak i wejść do lochu Cairos. Zaproszenia na arenę pozwalają nam walczyć przeciwko innym graczom na – właśnie arenie. Zapoznaj się z naszymi poradami jakie przedstawię poniżej i naucz się więcej o swojej ulubionej grze.

Pierwszą i podstawową metodą na zdobycie zarówno energii jak i zaproszeń jest wchodzenie na nowe poziomy. W tym momencie przejścia z poziomy A do A+1 pasek energii i zaproszenia automatycznie się uzupełniają. Aby zdobyć więcej doświadczenie zacznij więcej ścinać drzew i usuwać kolejne skały z wyspy. Wiem, to nudne, ale działa.


Inną metodą na zdobycie energii jest wykonywanie zadań. Niektóre z nich w nagrodę dadzą nam zarówno energię jak i zaproszenia, albo jedną z tych rzeczy. Wybierajcie te zadania, które wymagają od nas energii do rozpoczęcia. Energia wygrana w zadaniach zostanie dodana bez względu na to czy mamy już maksymalną ilość czy też nie.

Również niektóre przedmioty ze Sklepu Chwały okażą się nam niezwykle przydatne. The Sanctum of Energy zwiększy maksymalną energię o jeden punkt, podczas gdy Tajemnicza roślina (Mysterious Plant) przyśpieszy odnawianie energii trzykrotnie. Gdy tylko je kupimy możemy je ulepszać za pomocą Punktów Chwały (Glory Points) przez co dodane może być o wiele więcej pkt do maksymalnego poziomu energii jak i ona sama może się o wiele szybciej odnawiać.

świątynia życzeń


Wypowiadaj życzenia w Świątyni Życzeń tak często jak to tylko możliwe. Dostaniemy możliwość wygrania na kole fortuny pięciu zaproszeń, albo 15 pkt energii czy innego rodzaju bonusu. Również, jeśli mamy za dużo kryształów to możemy je wydać na odnowienie energii czy zaproszeń.

Na koniec najszybciej odnowimy oba paski za realną kasę i jak pewnie zauważyliście to energia odnawia się znacznie szybciej niż zaproszenia, ale wydając prawdziwą kasę zapełnią się w mgnieniu oka.


Gry podobne