Automatyzacja w grze Wiejskie Życie jest używana do automatycznego napełniania maszyn, karmienia zwierząt i zbierania gotowych produktów. Automatyzacja działa tylko wtedy, gdy aplikacja jest włączona i zużywa punkty OP. Jeśli nie masz w Stodole niezbędnych składników albo skończyły Ci się punkty OP, Maszyny i Zwierzęta z włączoną Automatyzacją przestaną pracować.

Możesz włączyć lub wyłączyć automatyzację poszczególnych obiektów na farmie. Naciśnij żółtą strzałkę, a następnie wybierz ikonkę dwóch żółtych trybików.


Po naciśnięciu żółtych trybików, przy wszystkich Maszynach i Zwierzętach pojawią się przełączniku z napisami ON i OFF. Przestaw przełącznik na ON, aby włączyć (przełącznik zmieni kolor na niebieski) lub OFF, aby wyłączyć (przełącznik zmieni kolor na szary).


Ile OP zużywa Automatyzacja?

Maszyny pobierają 1 OP za dodanie każdego składnika oraz 1 OP za zebranie jednego gotowego produktu. Ilość OP zużywana przez Automatyzację zależy więc od Maszyny, gdyż niektóre Maszyny wymagają więcej składników do produkcji.

Ile mam OP? Jak mogę kupić więcej?

Ilość OP wyświetlana jest w górnej części ekranu farmy.


Możesz kupić więcej OP w Sklepie. Naciśnij na ikonę Sklepu, wybierz Eksploatacyjne. Możesz także otworzyć ten panel, naciskając na ikonkę plusa przy pasku z ilością posiadanego przez Ciebie OP obok Skrzynki Odbiorczej.


Gry podobne