Kolejną grą, która przybyła na stary kontynent za sprawą studia Perfect World Entertainment jest Zhu Xian. Jednak nasz wydawca zmienił ów tytuł na bardziej przyjazny i łatwiejszy do zapamiętania i tak mamy Jade Dynasty, grę MMORPG która podbiła serca tysięcy graczy z całego świata, a wszystko dzięki fantastycznej fabule, która opiera się na jednej z popularnych azjatyckich powieści.

Jade Dynasty pozbywa się całkowicie klas postaci, a cały postęp w grze mierzony jest za pomocą zdobywanych i rozwijanych umiejętności. Gra jest całkowicie darmowa i nie wymaga żadnych miesięcznych opłat, więc zamiast przejmować się pieniędzmi możemy skupić się na rozwiązywaniu szeregu zadań i misji jakie przygotowało nam studio tworzące ową produkcję.


Jak w każdej azjatyckiej grze i w Jade Dynasty wkraczamy w świat, w którym zwaśnione frakcje walczą ze sobą, ale potrafią się także zjednoczyć w obliczu zagrożenia ze strony wspólnego wroga jakim jest rasa Modo, coś ala wampiry zmieszane z assassinami. Aby tego było mało do walki dołączyła jeszcze organizacja Vim, która nie cofnie się przed niczym w dążeniu do swojego celu.

Oczywiście gra musi się z czego utrzymywać, więc nie zabraknie tutaj przedmiotów z segmentu premium, które znajdziemy w sklepie gry i które możemy zdobywać dzięki mikropłatnościom (czyli prawdziwej kasie). Jest też inna waluta w grze, którą zdobywamy po prostu grając i za nią możemy dokupić wiele przydatnych przedmiotów. Płacąc pewną ilość kasy w Jade Dynasty zwiększymy swój plecak, kupimy nowego wierzchowca czy lekko zmodyfikujemy wygląd naszego awatara.

Co do samej grafiki to można mieć wiele do zarzucenia twórcom gry, ale jak na swoje czasy i tak prezentuje wysoki poziom. Musicie koniecznie sprawdzić.


Wymagania sprzętowe:

  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 4 GB HDD
  • Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7

Screeny z gry Jade Dynasty:


Gry podobne