Każdy gracz swój mały skrawek raju w starożytnym świecie Island God, świecie dobra lub zła! Poprowadź swoją osadę wiernych do dobrobytu poprzez budowę nowych budynków, rozszerz swoją wyspę i zdobywaj więcej. Musisz w końcu zdecydować się jakim jesteś władcą, dobrym czy złym. Na wyspie z dala od innych cywilizacji Twój lud żył w dobrobycie, jednak wybuchł pożar i zrujnował tą idyllę.

Teraz musisz odbudować wyspę. Naszym zadaniem w Island God będzie budowa takich struktur jak kamieniołomy, karczmy i takie tam. Przydzielasz do nich swoich obywateli i to od Ciebie zależy ich liczba, bo im więcej, tym większy zysk i doświadczenie. Każda struktura zarabia w pewnym okresie czasu, dlatego ważne jest odbieranie dóbr w danej chwili gdy są dostępne.


Island God 002

Jak już widać po tym krótkim opisie powyżej Island God to gra przeglądarkowa z elementami strategii, dostępna na portalu społecznościowym facebook.Tak więc musimy troszkę tutaj ruszyć głową, aby uporać się z tajnikami gry. Niestety gra ma dużo niedoróbek co troszkę zniechęca, ale pozycja jest godna uwagi.

Uwaga: Gra została zamknięta


Zdjęcia z gry


Gry podobne