Iron Marshal jest to gra przeglądarkowa od studia HiThere, rozgrywana w czasie drugiej wojny światowej. Świetny klimat, który sprawia, że możemy się wczuć w rolę prawdziwego stratega wojennego sprawia, że produkcja może okazać się wielkim hitem rynkowym najbliższych miesięcy.

Nie wystarczy tutaj zbudować tylko armii, ale ważne jest umiejętne wydawanie rozkazów, planowanie odpowiedniej strategii do danej sytuacji itp. W MMO Iron Marshal możecie spodziewać się intensywnych morskich i lądowych bitew przeciwko tysiącom graczy z całego świata. Zostań niekwestionowanych władcą morza, powietrza i ziemi, wybierz z ponad 200 różnych okrętów, czołgów i jednostek z czasów drugiej wojny światowej. Dodatkowo przekonasz się jak bardzo realistycznie zostały odwzorowane kostiumy, pojazdy i budowle, więc Panie i Panowie gra naprawdę może wciągnąć. To nie jest jakiś badziewny Desert Operations.


Grę zaczynamy w krajobrazie stworzonym na styl kreskówkowy, mamy na początku niewielką bazę, którą należy umiejętnie rozwijać, a wraz ze zdobytymi punktami doświadczenia otrzymamy coraz to lepszą broń do dyspozycji. Wszystko da się ulepszyć dzięki nowym działkom, silnikom i innym przydatnym częściom. Wybierz jeden z czterech różnych krajów uczestniczących w konflikcie, a są to USA, Wielka Brytania, Japonia i Niemcy. Ale warto pamiętać, że każdy z tych narodów na swoje mocne i słabe strony tak aby całość gry była zrównoważona i fair play.

Oprócz typowych zadań będziemy otrzymywać misje specjalne, które pomogą nam rozwijać nasze umiejętności. Możemy dołączyć do klanu, który doda nam dodatkowe szkolenia. Polecam grę dla wszystkich zagorzałych strategów.

 Gry podobne