W grze ze stajni studia Nexon, czyli Dekaron całkiem sporo ostatnio się dzieje. Nie można nie wspomnieć o najnowszym wydarzeniu w grze, które otrzymało nazwę Infinite Battle 2. To nowe przygody, nowi przeciwnicy, a co najważniejsze nowe wyzwania dla zagorzałych fanów gry. Aby dostać się do nowej strefy idziemy najpierw do Deadlands, a później musimy porozmawiać z Jakhanem. W wydarzeniu mamy dwie opcję, czyli walkę w zwykłym podziemiu, albo Premium Infinite Battle 2, dzięki któremu dodatkowe wsparcie podczas walki doceni nawet najstarszy weteran.

Jednak nie zostaniemy rzuceni od razu na głęboką wodę i zanim zmierzymy się z Trzema Strażnikami Bramy musimy stawić czoła fali 200 przeciwników. Samo pokonanie strażników nie będzie proste, ale za to pozwoli Nam iść dalej, otworzy to wszelkie bramy blokujące Nam dalszą zabawę.


20131115_Dekaron_Infinite Battle 2_Final Boss

 

Kim będą Nasi dalsi przeciwnicy?


Demonami, a konkretnie na drodze stanie nam Kira, plująca trucizną bestia Durian czy też Hamark, który nieraz przywali nam w głowę swoim wielkim młotem. Wisienką na tym torcie będzie Cesc ze swoim iście diabelskim rumakiem.

20131115_Dekaron_Infinite Battle 2_1

 


A co w zamian?

Śmiałkowi, którzy byli na tyle odważni, aby zmierzyć się z wymienionymi demonami dostaną w nagrodę kolczyki „Battlefield earrings” i legendarne kozaki jak i rękawice. Będzie to idealny boost do dalszej zabawy. 


Gry podobne