inFamous Anarchy jest to gra przeglądarkowa MMO, gdzie możemy zbudować własną dzielnicę i zdobyć doświadczenie wykonując przeróżne zadania oraz walcząc.

W miarę zdobywania wyższego poziomu, nasza postać otrzyma pewne bonusy plus zostaną nam odblokowane nowe dzielnice i przedmioty. W grze nie ma czegoś takiego jak klasy postaci czy frakcje, liczą się nasi przyjaciele i znajomi na facebooku, którzy także grają w inFamous Anarchy. Bo im ich więcej to łatwiej nam będzie podczas walki. Jednak jeśli ktoś woli wydawać prawdziwe pieniądze na grę to może się udać do sklepu gry, aby uzyskać dostęp szybciej do wszystkich budynków, dekoracji czy roślin.


Odbuduj swoje miasto po apokalipsie! Oczyść ze śmieci, odbuduj drogi, postaw odpowiednie budynki aby odnowić gospodarkę oraz umieszczaj dekoracje aby ożywić miasto. Jeśli chcesz zarabiać kasę buduj jak najwięcej Amp Farms. Dodatkowo zdobywać kasę i doświadczenie można odwiedzając różne dzielnice, gdzie będziemy musieli się nieco skupić aby wykonać zadane nam czynności. Pamiętaj też, że im więcej znajomych dodasz w grze tym będziesz silniejszy, dodatkowo możesz odwiedzać ich codziennie i zdobywać pieniądze, energię i exp.

Niech Was nie zmyli tytuł gry, który nawiązuje do popularnej serii ostatnio dość często reklamowanej, gdyż tytuł  na mało co wspólnego z produktem na PC. Ale zawsze można co nieco wczuć się w klimat.


Gry podobne