Incredible Heist to gra dla tych co lubią życie na krawędzi. Świat wypełniony tajemnicami, sekretami i wspaniałą historią, która czeka na kolejnych śmiałków. Przeszukuj ukryte komnaty, otwieraj zamki, które do tej pory były niemożliwe do przejścia i rozwiązuj najtrudniejsze puzzle, z którymi nie spotkałeś się nigdy wcześniej. W trakcie gry spotkamy wspaniałe postacie i będziemy mogli razem z nimi stworzyć elitarną drużynę. Gra zaoferuje Nam w zamian najlepsze funkcje jakie do tej pory znajdywaliśmy w innych grach o ukrytych obiektach. Incredible Heist dostarcza graczom fascynującej rozgrywki w przepięknej, graficznej oprawie z mnóstwem ciekawej zabawy i setkami mini gier.

Od twórców znanej i lubianej gry HOG Mystery ManorGame Insight – Incredible Heist jest nową grą w tym gatunku. Panowie z tego studia mają już doświadczenie w tworzeniu tego typu gry, więc miejmy nadzieje, że i tym razem staneli na wysokości zadania. Sami twierdzą, że nowa gra to “next generation of hidden object games”, ale myślę, że za daleko posuneli się w swoim twierdzeniu. Gracze w IH wcielają się w rolę artysty amatora, który podróżuje po różnych miejscach na całym świecie i ma wiele aspiracje do zostania największym artystą swojego pokolenia. Jednak droga do sławy jest wyboista i skomplikowana, musimy więc rozwijać swoje talenty poprzez łamanie stereotypów, rozwiązywanie zagadek i masę innych czynności, a przy okazji zdobywamy nie tylko sławę, ale i skarby.


Incredible Heist

W rzeczywistości wszystko skupia się tutaj na zbieraniu skarbów, fabuła pokieruje Nas tak, abyśmy starali się zdobywać jak najwięcej tajemniczych artefaktów znanych jako Cryptex. Gdy zbierzemy je wszystkie, tak mówi legenda, zostają odkryte wszelkie tajemnicze Starożytnej Gildii Złodziejów. Oprócz ukrytych przedmiotów i nieco kradzieży w tle możemy kolekcjonować imponujące zbiory, a w międzyczasie pobawić się w ciekawych mini grach.

Na chwilę obecną (stan z 25 lutego 2014 roku) studio Game Insight nie podało oficjalnej daty startu gry na Facebooku, ale wiemy, że będzie dostępna także dla właścicieli iPadów (choć to podobno dopiero w późniejszym czasie).Gry podobne