IMVU jest grą 3D społecznościową, w której gracze mogą rozmawiać i tworzyć własne wirtualne światy. Tworzyć własny awatar i dopasować do niego elementy z szerokiej gamy ubrań i dodatków. Mieć swój własny pokój i zbadać te zaprojektowane przez graczy na całym świecie. IMVU ma dużą społeczność, ale to przede wszystkim wirtualny chatroom.
IMVU jest chatroomem i wirtualnym placem zabaw. Bardzo mały klient gry i uniwersalny silnik graficzny pozwala graczom na pełną swobodę twórczą i na poznawanie dużej ilości ludzi. W tej grze nie będziemy zabijać smoków czy innych stworów, ale za to będziemy projektować wspaniałe mieszkania, ubrania i inne akcesoria. Produkcja zrzesza coraz więcej graczy z całego świata i ciągle ich liczba rośnie.

Imvu003


IMVU to darmowy świat wirtualny przeznaczony głównie dla wielkich społeczności, gdzie członkowie wzajemnie między sobą wchodzą w różnego rodzaju interakcje, a każdy jest reprezentowany przez postać renderowaną do 3D, coś na wzór tego co mamy w Second Life. Spotkaj interesujących ludzi z całego świata i sprawdź sam jak z dnia na dzień baza graczy rośnie.

Czatuj ze znajomymi i graj w mini gry. Wyraź się jako artysta projektując swój pokój, ubrania i wiele innych przedmiotów, albo przeglądaj wirtualne dobre spośród miliona dostępnych, z których większość stworzyli sami gracze.

Gra IMVU dostępna jest zarówno na PC jak i Mac w kilku językach. Darmowi gracze mają pewne ograniczenia i nie będą mogli tworzyć nowych rzeczy, ale za to mogą eksplorować pokoje, zawierać przyjaźnie i oglądać filmy jak i słuchać muzyki.


Zdjęcia z gry


Gry podobne