Oj daj na tacę biednemu kaznodziei, oj zbliża się koniec świata, ale to nic! Ty dziś możesz zostać księdzem, biskupem, a może nawet samym papieżem? Wszystko to dzięki grze przeglądarkowej Imperium Ojca, która jest niezwykle imponującą wizją, wręcz satyryczną na całą rzeczywistość jaką stworzyła nam największa instytucja świata – Kościół.

Opis gry Imperiumojca

Biznes jak każdy inny, więc do naszych codziennych zadań oprócz głoszenia kazań będzie nawoływanie wiernych do składania ofiar, ofiar pieniężnych bo przecież kotów tutaj na ołtarzu nikt nie będzie męczył. W grze Imperium Ojca tematem przewodnim będzie kultura moherów, tzw. przybocznej gwardii Ojca Dyrektora, której siła i liczebność przyprawia o gęsią skórkę nawet SWAT.


którym księdzem ty będziesz

Gracz staje się klerykiem i już na początku ma niełatwy orzech do zgryzienia, czy pozostać przykładowym księdzem, pomagać, modlić się i tworzyć armię moherów, czy też zostać uczniem Ojca Dyrektora i wiązać swoją dalszą karierę z grzeszkami, z kasa itp? Decyzja należy do nas, ale to ona wpłynie na całość dalszej rozgrywki, więc wybierajcie mądrze. Dzięki swojemu sprytowi szybko awansujemy w hierarchii kościoła, możemy zająć się handlem, szpiegować, a także być rządnym zemsty księdzem, który nikomu nie popuści.

Całość naszej sylwetki będzie zależne od statystyk, ćwiczymy naszą postać, szkolimy w różnych dziedzinach i idziemy w świat głosić niekoniecznie święte słowa.Gry podobne