Dzisiaj podzielimy się z wami wszystkimi wskazówkami i poradami do gry Idle Robbery, które zebraliśmy i powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć, aby zostać najlepszym złodziejem (aby to było jasne – w grze!).

Tak więc, podczas gdy cała gra kręci się wokół ciebie, będąc małym rabusiem i próbując zdobywać większe łupy, jest kilka rzeczy do rozważenia podczas rabowania tak wielu miejsc. Po pierwsze, prędkość jest bardzo ważna! Musisz więc dokonać wielu ulepszeń w grze i zatrudnić więcej pomocy, aby szybciej kraść rzeczy!


Zacznij robić ulepszenia

Istnieją trzy główne ulepszenia, które możesz wprowadzić w grze, aby przyspieszyć wszystko i sprawić, by rabunki przebiegały płynniej. Omówię to, co każdy z nich daje, abyś mógł je wykonać w odpowiedniej kolejności:

  • Siła: twoi ludzie są znacznie silniejsi i dlatego są w stanie podnosić znacznie cięższe przedmioty, które przyniosą większy zysk.
  • Szybkość: twoi ludzie poruszają się znacznie szybciej, co na dłuższą metę przyniesie więcej pieniędzy, ponieważ szybciej wyciągają rzeczy. Uczyń to swoim priorytetem numer jeden.
  • Załoga: pozwoli ci to zatrudnić więcej osób, które pomogą w usuwaniu problemów. Ulepszenie jest bardzo przydatne, ponieważ inni członkowie również skorzystają z ulepszeń, więc staraj się podnosić ten poziom, ilekroć masz wystarczającą ilość pieniędzy – to jedno z najlepszych ulepszeń, jakie możesz wykonać.

Moim zdaniem najważniejsze rzeczy na których powinieneś się skupić to Załoga i Szybkość, a na koniec Siła. Załoga bardzo ci pomoże, ponieważ im więcej ludzi dla ciebie pracuje, tym więcej rzeczy zdobywasz. Więc zdecydowanie jest to coś, w co warto zainwestować, nawet jeśli kosztuje dużo.


Oglądaj dostępne reklamy

Podczas zbierania określonych kwot pieniędzy będziesz mógł awansować, co da Ci jeszcze więcej pieniędzy w zamian. Sugeruję, abyś zawsze awansował za każdym razem, gdy masz opcję dostępną w prawym górnym rogu ekranu.

Kolejną rzeczą, którą powinieneś zrobić, ponieważ da całkiem sporo pieniędzy, jest obejrzenie reklamy dla potrójnej ilości pieniędzy, które otrzymujesz przy awansowaniu. Ta opcja jest tym lepsza, im wyższy poziom, ponieważ nagrody pieniężne są coraz wyższe.

Zaakceptuj wyskakujące oferty

Czasem pojawią się pewne ograniczone oferty, które widzisz na ekranie, oferując albo więcej pieniędzy za przewożone przedmioty, szybszych ludzi, a nawet dając nową załogę na czas określony.


Sugeruję, że jeśli chcesz przyspieszyć proces rabunku, obejrzyj reklamę, aby przejąć te oferty, ponieważ mogą one być bardzo przydatne i zwiększą ogólne zyski w grze.

Muszę przyznać, że oferty mogą być przytłaczające, więc jeśli nie chcesz oglądać reklamy, aby uzyskać te ulepszenia, nie martw się – gra i tak będzie postępować!

Zatrudnij specjalistów

W grze są także inne udogodnienia zwane specjalistami, którzy dają różne bonusy w zależności od wybranych opcji, ale będą kosztować nas Klejnoty (waluta premium). Więc to zależy od ciebie, czy chcesz wydać swoje klejnoty, aby ich zatrudnić, ale przyspieszą one twój progres i dadzą ci więcej pieniędzy

Może być zatrudniony jeden Specjalista za darmo, a 2 kolejne odblokujesz, oglądając reklamy otwierające 2 miejsca. Każdy z nich daje różne wzmocnienia, więc pomyśl o tym dobrze, zanim zatrudnisz najtańszych.

Sugeruję również, aby nie zatrudniać ich przy pierwszych napadach. Dlatego naprawdę nie warto wydawać pieniędzy w miejscach takie jak Dom i Kawiarnia.

Wybierz szczęśliwą kartę

Jest to bardzo przydatna oferta, która pojawi się w lewym górnym rogu ekranu, co pozwoli ci wybrać pomiędzy 3 kartami zawierającymi klejnoty. Spróbuj zagrać w tę mini grę, ponieważ jest ona bardzo przydatna i możesz zdobyć 20x klejnotów za jednym dotknięciem.

Ta gra znacznie ułatwi zatrudnienie Specjalistów na późniejszych etapach, więc spróbuj grać w nią tyle razy, ile możesz, za każdym razem, gdy pojawi się na ekranie. Myślę, że jako gracz f2p będzie to warte zachodu.

Śledź swoje postępy

Lokalizację, którą obecnie rabujesz, możesz zobaczyć w prawym górnym rogu ekranu po dotknięciu pinezki lokalizacji. Tam możesz zobaczyć aktualny postęp twoich ludzi w bieżącej lokalizacji, więc staraj się o tym pamiętać.

Kolejna przydatna wskazówka: jeśli planujesz zatrudnić specjalistów: nie zatrudniaj specjalistów, gdy lokalizacja zostanie oczyszczona w ponad 50% – to naprawdę nie będzie tego warte, więc staraj się nie marnować na nie swoich klejnotów w takich sytuacjach.

Odbierz nagrody za osiągnięcia

Osiągnięcia w grze to kolejny bardzo przydatny sposób na zdobycie większej liczby klejnotów i pieniędzy, a najprawdopodobniej wiele z nich ukończysz w dość krótkim czasie. Sugeruję

aby szybko się z nimi zapoznać, abyś wiedział, jakie zadania musisz wykonać, aby je ukończyć.

Potrzebujesz więcej pieniędzy?

Kiedy wyjdziesz z gry, twoi ludzie będą nadal się rozwijać i rabować miejsca. Wtedy możesz wybrać bezczynność i pozwolić im zająć się własnym biznesem. Po powrocie do gry będziesz mógł odbierać nagrody offline i używać złota zebranego, aby dokonywać kolejnych ulepszeń.

Uczyń ulepszenie załogi priorytetem

Wiem, że wspomniałem o tym wyżej, ale zdecydowanie powinieneś postarać się, aby załoga jak najszybciej była ulepszona, ponieważ pomoże ci to szybciej wyczyścić miejsca. Ulepszenia w tym zakresie trwają dość długo, więc bądź cierpliwy i nie wydawaj zbyt wiele złota na inne ulepszenia.

Powinieneś także wykonać inne ulepszenia, ale skup się głównie na załodze. Stwórz więc Załogę 20/20 jako pierwszą, ale w międzyczasie możesz także ulepszyć Siłę do około 15 poziomu i Szybkość do poziomu 20.


Gry podobne