Awans w odnoszącego sukcesy potentata naftowego jest całkiem fajne. Ale kto wiedział, że zostanie potentatem górniczym może być jeszcze bardziej satysfakcjonujące? Idle Miner Tycoon pozwala przejąć nam kontrolę nad wirtualnymi kopalniami. Dbanie o zyski, ulepszanie wielu aspektów działalności i utrzymywanie menedżerów w pracy to tylko niektóre z priorytetów tej. Ten poradnik powinien zapewnić potrzebną pomoc i wypełnić Wasze cyfrowe kieszenie tonami gotówki (I NAWET SUPER GOTÓWKI).

Kim są super kierownicy i czym różnią się od zwykłych kierowników?

Super Menedżerowie działają w bardzo podobny sposób jak Twoi menedżerowie. Są jednak wyposażeni w bardzo unikalne zdolności aktywne i pasywne, które są potężniejsze niż u standardowych menedżerów. Super menadżerów zdobywasz za pośrednictwem kopalń kontynentalnych (kontynent na samym dole mapy), a aby ich kupić i ulepszyć, musisz zdobyć Klejnoty, ukańczając kopalnie na Lądzie.


Dzięki klejnotom z „łatwych” kopalni (Zielone Klejnoty) możesz wynająć super menedżerów na plaży Super Managerów. Po odblokowaniu lądu możesz grać w łatwe kopalnie. Dzięki Klejnotom zdobytym w kopalniach „Średnich” (Niebieskie i Zielone Klejnoty) będziesz mógł ulepszać umiejętności pasywne i aktywne Super Kierowników.

Możesz grać w średnie kopalnie, gdy odblokujesz Lodowy Kontynent. Za pomocą klejnotów z „trudnych” kopalni (Czerwone, Niebieskie i Zielone Klejnoty) możesz odblokować umiejętności pasywne super kierowników. W trudne kopalnie możesz grać po odblokowaniu Ognistego Kontynentu.


Jak działają kopalnie kontynentalne?

Każda kopalnia ma pewne cele, a nagrody, które osiągnąłeś, możesz zdobyć tylko po zamknięciu kopalni. Jeśli ukończysz kopalnię (wszystkie 30 szybów zostanie odblokowane i osiągnie poziom 800, plus winda i magazyn do poziomu 2400), odblokujesz następną.

Jak działa Kopalnie Eventowe (Wydarzenia)?

To kopalnie krótkoterminowe o specjalnych motywach, zwykle działają tylko przez 3 dni, a czasem dłużej. Musisz osiągnąć cele w kopalni tematycznej, aby wygrać nagrody na koniec wydarzenia. W każdej kopalni zdarzeń możesz wygrać odznaki wyświetlane na wyspie odznak wydarzeń na mapie świata. Możesz zdobyć odznakę uczestnictwa, brązową, srebrną lub złotą.


Aby zobaczyć najnowszą kopalnię wydarzeń, musisz mieć najnowszą wersję gry i odblokować 5. szyb kopalni w kopalni węgla. Na koniec wydarzenia możesz udać się do kopalni eventowej, aby odebrać nagrody. Jeśli kolejna kopalnia eventowa pojawi się, zanim odbierzesz poprzednie nagrody, zostaną one automatycznie wysłane do ekwipunku.

Jak działa system prestiżu?

Prestiż zresetuje twoją kopalnię, więc będziesz w nią grać od samego początku, ale będzie miał znacznie wyższy mnożnik, co oznacza, że zarobisz o wiele więcej pieniędzy przy ponownym ulepszaniu kopalni.

Możesz podnieść prestiż kopalni 5 razy, za każdym razem otrzymasz jeszcze wyższy mnożnik.

Aby zwiększyć prestiż musisz wydać trochę gotówki. Koszt jest wyświetlany za każdym razem w wyskakującym okienku Prestiż, więc upewnij się, że masz wystarczającą ilość gotówki, aby szybko wrócić do poprzedniej pozycji.

Kiedy zdobędziesz prestiż, zatrzymasz resztę gotówki (po uiszczeniu opłaty za prestiż), a także swoją super gotówkę i inne kopalnie.

Od października 2019 r. Dostępnych jest 6 poziomów Prestiżu. Wyższe poziomy to wyższe koszty w gotówce, a niższe poziomy należy odblokować w pierwszej kolejności. (Jednak w rzeczywistości nie musisz spędzać czasu grając w kopalni między Prestiżami, jeśli inne kopalnie zarabiają więcej.) Koszty gotówki są wstępnie określone dla danej kopalni i poziomu Prestiżu, ale różnią się w zależności od poszczególnych kopalń. Dostępna jest Umiejętność, która obniża koszt Prestiżów na całym świecie.

Prestiż można kupić w kopalni (ikona gwiazdki u góry ekranu) lub w lewym panelu mapy świata, który zawiera przegląd, które z twoich min mają dostępne Prestiż. Kliknięcie przycisków Prestiżu pokazuje koszt u dołu z lewej strony Prestiżu (nawet jeśli w tej chwili Cię na to nie stać), a do zakupu wymagane jest potwierdzenie.

Prestiż jest dostępny tylko dla kopalni na normalnych kontynentach, nie możesz używać Prestiżu w żadnych kopalniach na Lądzie lub kopalniach Wydarzenia.

Co to są ekspedycje?

Ekspedycje to świetny sposób na grę z przyjaciółmi i / lub zdobywanie nagród. Aby korzystać z tej funkcji, musisz mieć połączenie z Internetem.

Możesz rozpocząć własną ekspedycję lub dołączyć do znajomych, musisz przejść na wyspę „Ekspedycje” w grze. Możesz wziąć udział w wyprawach wspólnych, rzadkich, epickich lub legendarnych, a jednocześnie możesz wybierać spośród 3 jednocześnie. Możesz także raz dziennie zmieniać opcje, aby spróbować uzyskać coś lepszego.

Jeśli znajomi dołączą do wyprawy razem, czas wymagany do jej ukończenia zmniejszy się wraz z każdym dołączającym przyjacielem. Po zakończeniu wyprawy wszyscy uczestnicy muszą kliknąć, aby odebrać nagrody, zanim rozpoczną kolejną!

Jeśli masz problemy z wyprawami, upewnij się, że korzystasz ze stabilnego połączenia internetowego i że masz połączenie z Google Play Games / Game Center (możesz to sprawdzić w menu ustawień gry).

Co to są umiejętności i wyspa Badania?

Umiejętności są wykorzystywane do ulepszania wielu różnych części gry, od wartości produkcyjnych po ulepszenia z reklam. Każdy kontynent da ci walutę potrzebną do zakupu umiejętności z każdej gałęzi umiejętności! Umiejętności możesz znaleźć na Wyspie Badania na mapie świata. Punkty badawcze można kupić na wiele sposobów, za walutę używaną dla tej gałęzi. Możesz także kupić Punkty Badawcze za pomocą Super Gotówki lub niektórych ofert w sklepie w grze!

Co to są przedmioty kolekcjonerskie i jak je zdobyć?

Kolekcje znajdują się w skrzyniach! Karty kolekcjonerskie dają ci bonusy w twoich kopalniach i różne stroje dla twoich pracowników. Skrzynie występują w 4 różnych rzadkościach: pospolita, rzadka, epicka i legendarna. Masz większą szansę na uzyskanie kart pasujących do rzadkości samej skrzyni. Możesz zdobyć skrzynie z Ekspedycji i po prostu wchodząc do gry!

Aktywujesz premię na karcie kolekcjonerskiej, klikając kartę, której chcesz użyć, a następnie „Aktywuj” w prawym dolnym rogu. Możesz zmienić wybraną kartę w dowolnym momencie, a zebranie większej ilości tej samej karty w końcu ją ulepszy, abyś mógł uzyskać więcej bonusu.

Możesz wyświetlić swoje karty i nieotwarte skrzynie, klikając wyspę Kolekcje na mapie świata.

Co to są doładowania / dopalacze?

Możesz użyć premii, aby pomnożyć swoje zarobki w grze i zarobki pasywne gdy jesteś offline! Są one kupowane w sklepie w grze i zdobywane przez wyprawy i kopalnie eventowe.

Obecnie istnieje ogromna liczba doładowań, które można wygrać lub zarobić, zajrzyj do Sklepu, a znajdziesz nowe, które możesz wypróbować codziennie na zasadzie rotacji! Alternatywnie możesz wypróbować Tajemnicze Ulepszenie – w którym wygrywasz jedną z wielu różnych premii!

Twój ekwipunek z ulepszeniami znajdziesz w dolnej części ekranu gry, gdy jesteś w kopalni, obok ikony Sklepu.

Obecnie istnieją dwa rodzaje stałych doładowań, które można kupić w sklepie: 2x więcej dochodów na stałe i Stała premia pasywnej gotówki x2. Dwa wzmocnienia mogą działać razem, w następujący sposób:

  • Podczas gdy oba dopalacze są aktywne, zobaczysz Pasywną Gotówkę jako 4x i Gotówkę jako x2
  • W przypadku Podwojonej Gotówki zobaczysz Gotówkę Pasywną jako x2 i Gotówkę jako x2.
  • Podwojenie Gotówki Pasywnej wyświetli się tylko jako Gotówka Pasywna x2.

Jakie są maksymalne poziomy?

W każdej kopalni można kupić do 30 szybów, a każdy szyb kopalniany można wypoziomować do 800. Każdy magazyn i windę można wypoziomować do 2400.

aa, ab, ac – co oznaczają te liczby?

System walutowy w grze jest skonfigurowany w następujący sposób:

K = 1000

M = 1 000 000

B = 1 000 000 000

T = 1 000 000 000 000

aa = 1 000 000 000 000 000

ab = 1.000.000.000.000.000.000

ac = itp.

Używamy tego systemu, aby duże liczby były łatwo rozpoznawalne i porównywalne.

Jakie są różne rodzaje walut w grze?

Oprócz Gotówki i Super Gotówki istnieje pięć rodzajów gotówki używanych do wykonywania różnych zadań i zakupu umiejętności w świecie Idle Miner Tycoon!

  • Gotówka: pieniądze, które zarabiasz na pierwszym kontynencie. (Grass Kontynent)
  • Lodowa Gotówka: pieniądze, które zdobywasz na drugiej wyspie. (Lodowy Kontynent)
  • Ognista Gotówka: pieniądze, które zarabiasz na trzecim kontynencie. (Ognisty Kontynent)
  • Dawn Cash: pieniądze, które zarabiasz na czwartym kontynencie. (Kontynent Zmierzchu)
  • Dusk Cash: pieniądze, które zarabiasz na piątym kontynencie. (Kontynent Świtu)

Możesz użyć tego rodzaju gotówki, aby kupić punkty umiejętności w Sklepie lub użyć, aby przejść przez kopalnie kontynentalne. Kopalnie kontynentalne mają własny system walutowy. Dostępne są dwa typy:

  • Odłamki: używane do ulepszania twoich kopalń kontynentalnych, gdy jesteś w nich.
  • Klejnoty: waluta używana do kupowania i ulepszania super kierowników!

Gotówka Pasywna – co to jest?

Gotówka Pasywna to ilość gotówki, którą górnicy zbierają dla ciebie, gdy nie grasz aktywnie w grę. Po ponownym uruchomieniu gry, po przerwie, możesz odebrać swoją gotówkę pasywną, która zostanie automatycznie dodana do normalnej gotówki.

Co to jest Super Gotówka?

Super Gotówka to pieniądze premium w grze. Możesz jej użyć, aby przyspieszyć postęp i kupić inne przedmioty w grze, takie jak dopalacze! Super Gotówkę zdobywasz w grze, wykonując kamienie milowe lub kupując ją w sklepie w grze!


Gry podobne