Dziś chciałem Wam zaprezentować wszystkie klasy jakie zdążyliśmy poznać w jednej z kluczowych gier MMO ze stajni studia Perfect World, czyli z Holly King. W grze znajdziemy trzy kategorie klasowe: Combat, Mystic i Production, a każda z nich zawiera po 3 klasy. Zacznijmy od kategorii Combat, gdzie bez wątpienia góruje Combat Master, który walczy głównie wręcz, ale można go określić jako ultra tanka, bliskiego zasięgu DPS, więc jeśli chcecie mieć w party potężne uderzenie to musicie go mieć w grupie. Kolejną klasą jest Mage (Mag), który łączy się bezpośrednio z elementami takimi jak Złoto, Ziemia i Drewno, w skrócie to zasięgowy DPS, który potrafi atakować zarówno cel jak i potrafi skupić się na wielu przeciwnikach. Cleric będzie tutaj typową postacią leczniczą, bezpośrednio powiązaną z magią Wody.

Holy-King-Combat-Master

Przechodzimy teraz do kategorii Mystic, gdzie na pierwszym planie wyłania się Summoner, który jak sama nazwa mówi skupia się na umiejętności przywoływania dzikich bestii i to one będą źródłem jego obrażeń jakie zada w grze. Posiada również zdolność do tymczasowego przywołania gigantycznych bossów, które staną za niego do walki. Kolejną w tej grupie klasą jest Tactician, który najlepiej sprawdza się podczas zakładania pułapek, organizowania zasadzek na określonym terenie. Efekt tych zaklęć AoE jest śmiertleny dla wrogów. Puppeteer to klasa, która potrafi przywołać mechaniczne bestie, które dzielą się na takie typowe do ataku, obrony czy wspierania (podobnie jak klasy supportowane).

WARTO ZOBACZYĆ  Lagoonia idzie w odstawkę, InnoGames zawiedzione...

 

Na koniec została nam kategoria Produkction, gdzie klasa Pill Master potrafi produkować specjalne pigułki, które wesprą członków party podczas walki, ale również stworzą dla nas również pigułki z mocą niezwykle destruktywną dla wroga, coś w rodzaju bomb. Kolejną klasą w tej grupie jest Crafter, którego główną funkcją jest atak, ale potrafi również wytworzyć wiele rzadkich przedmiotów, które następnie ze sporym zyskiem sprzedaje innym graczom. Jednak jeśli potrzebujemy run to musimy zgłosić się do Rune Master, klasy, która wyposaży runy w specjalne dodatki do ataków itp., jednym słowem poprawią nam umiejętności. Może używać run podczas walki, ale bardziej opłaca mu się je sprzedawać.