Hockey Arena to gra symulacyjna na przeglądarkę, gdzie przeniesiemy się na największe lodowiska na świecie i zagramy w hokeja, grę która nie jest dla małych dzieci, grę równie brutalną co ekscytującą. 

W grze wchodzimy w rolę menadżera własnej drużyny hokeja, którą należy zarządzać pod każdym względem i poprowadzić do zwycięstwa przez kolejne turnieje aż do samych mistrzostwa świata. Musimy Zadbać sami o wszystko, o zakup nowych zawodników o ich odpowiednie wyszkolenie i planowanie taktyki w kolejnych meczach jak i o samą promocje.


Opis gry Hockey Arena

W kolejnych meczach w Hockey Arena naszymi przeciwnikami będą drużyny innych graczy, więc nie liczcie, że tak łatwo oddadzą mecz, chyba że trafimy na menadżera, który kreując własny zespół klikał wszystko na chybił trafił, ale czy taki ktoś grałby dalej i uczestniczył w turniejach?

Wszystko kręci się wokół awansów i spadków w rankingach światowych. Możemy przechodzić z ligi do ligi jednocześnie wzmacniając swoją pozycję w świecie hokeja. Z drugiej strony musimy pamiętać, że nasi zawodnicy nie są wieczni i po pewnym czasie starzeją się, więc i ich umiejętności również maleją. Wtedy szybko trzeba ich zastępować młodszą kadrą inaczej spadek z wyższej na niższą ligę mamy murowany.

Zdjęcia z gry Hockey Arena


Gry podobne