Tylko największe katastrofy zbliżają do siebie ludzi. Jednak zawsze powinniśmy mieć jakiś przyjaciół wokół siebie, gdyż życie kreuje nam ciągle, kolejne przeszkody, a razem raźniej i łatwiej je omijać. Niekiedy na naszej drodze pojawiają się także małpy…

Highhrise Heroes, nowa gra od Fallen Tree Games i Noodlecake Games, pozwala nam poznać pewnego chłopca o imieniu Seb, który musi uciec z wieżowca w trakcie tajemniczego trzęsienia ziemi. Ale jak uciec z takiego kolosa jeśli znajdujemy się na ostatnim piętrze? Wyjściem przeciwpożarowym? Nie! Dzięki tworzeniu kolejnych słów.


Tworzenie kolejnych słów sprawia, że powstaje pewne ścieżka, ścieżka która umożliwia naszemu bohaterowie przedostanie się na sam dół wieżowca. Jednak Seb nie jest sam, zabrał ze sobą przyjaciół, którzy posiadają specjalne umiejętności. Prócz przyjaciół naszymi śladami podążają również wrogowie i w sumie mamy wrażenie, że nie jest to zwyczajne trzęsienie ziemi, za dużo się dzieje.

Highrise Heroes to darmowa gra, choć reklamy wyświetlane podczas zabawy mogą irytować to istnieje możliwość ich wyłączenia za jednorazową opłatę. Wydaje się to uczciwe, ale i tak niejednokrotnie inni wydawcy korzystali z powyższego rozwiązania, więc chyba już nic nas nie może zaskoczyć.

[youtube id=”Cc8HvFHBuc4″ width=”673″ height=”356″]


Grę pobierzemy już od 11 grudnia za darmo na urządzenia z iOS i Androidem.


Gry podobne