Świat został sterroryzowany przez zombie, a los ludzkości wydaje się już być przesądzony, ale w tym wszystkim pojawia się nadzieja i jesteśmy nią My gracze. W Heroes VS. Undead wcielimy się w tytułowego bohatera walczącego z hordami nieumarłych, w gruncie rzeczy jest to kolejna, niekiedy humorystyczna gra karciana. Wyłącznie za pomocą Naszych przeglądarek podejmiemy wyzwanie ratowania świata, ale zrobimy to jako zamaskowany superheros, który by móc przemierzać cały świat musi zbierać kolejne kawałki mapy, walczyć z zombie, demonami i innymi przerażającymi stworzeniami.Oprócz ciekawej rozgrywki gra dostarcza Nam dobrze opracowany scenariusz na bazie którego oparte będą Nasze dalsze przygody.

Tak prezentują się herosi w nowej grze od Upjers heroes vs undead walka to tylko początek


Ale czymże jest bohater bez swojej równie dzielnej armii kompanów, którzy staną z nim ramię w ramię do walki. Każda z postaci prezentowana jest za pomocą oddzielnej karty, na której widzimy jej siłę ataku, obrony i punkty życia, jak i dodatkowe atrybuty i umiejętności niekiedy unikalne dla różnych herosów. Jednak nie tylko my mamy określoną siłę, zombie i inne potwory również potrafią nieźle uderzyć, albo być praktycznie nieśmiertelnymi, których tak ciężko zabić, że bez odpowiedniej strategii nic nie zdziałamy. Atakujemy tutaj wybrane karty przeciwnika, czyli wybrane postaci i zadajemy im odpowiednio tyle obrażeń ile mamy na wykorzystywanej karcie. Nie muszę chyba mówić, że zabijamy przeciwnika jeśli jego punkty życia osiągną zero! Nie musimy bezpośrednio na początku atakować bohatera przeciwnej armii i według mnie warto skupić się na jego poplecznikach, pomniejszych zombiakach – zresztą sami się przekonacie. Jednym słowem każda podjęta decyzja, strategia w Heroes VS. Undead może zmienić toczącą się rozgrywkę/walkę, przeważyć szalę zwycięstwa. Prawda, że to ekscytujące i gra dostępna jest zupełnie za darmo!

Jednak w prezentowanej grze nie liczy się tylko atakowanie i warto skupić się na historię rozgrywaną w tle jak i na wielu, innych, rozlicznych funkcjach. Możemy poszukać nowych przyjaciół, znajomych, rozbudowywać własną talię kart, ale również mamy możliwość podjęcia się niezwykłych zadań, które wypełnią nam pustkę w oczekiwaniu na kolejne pojedynki.

Kolejne etapy walki z zombie


Logiczne jest również to, że im dalej, w głąb rozgrywki tym więcej kart w Heroes VS. Undead staje się dla Nas dostępnych, a jak zauważycie na starcie dostaniemy ich jedynie 28. Oprócz bohaterów i kart zombie są tutaj również specjalne opcje. Przykładowo „Eliksir z ognia” niszczy wszystkie zombie wroga w tym samym czasie, w tym również samego bohatera armii przeciwnej. Wcielić się możemy przede wszystkim w takie sławy jak Sly Blue, Siostrę Metzi i San Ninjiha.

Mam nadzieje, że zaciekawiłem Was i macie ochotę wypróbować nową grę w karty, którą serwuje nam studio Upjers. Na pewno wielu z Was skusi komiksowa grafika.


Gry podobne