Heroes of Three Kingdoms jest to gra 3D MMORPG oparta na Battle of Chibi. HOTK jest publikowany przez studio Perfect World Entertainment, a został opracowany przez Perfect World Beijing.

Heroes of Three Kingdoms to MMORPG oparta na historii jednej z największych bitew w Chinach znanej jako Bitwa o Chibi, to nie tylko możliwość doświadczenia wspaniały emocji podczas epickich walk, ale również możliwość przerobienia kluczowych momentów w historii Chin. Gra oferuje walki przy użycieu motion capture, sztuki walki zostały stworzone przy udziale specjalistów w tej dziedzinie, więc wszelkie nasze działania w tym zakresie są ekscytujące i realistyczne. Doświadczysz tutaj walk jakbyś brał w nich udział w prawdziwym życiu. Gracze mają osiemnaście unikalnych broni dostępnych podczas wojny trzech królestw. Oczywiście nie zabraknie tutaj systemu, który pozwoli zdobyć bądź ulepszyć naszą bron i takim sposobem zdobędziemy lepsze łuki, silniejsze katapulty etc.


Oczywiście w wojnie uczestniczą dobrze znane nam królestwa Wei, Shu i Wu i to my musimy zdecydować po której stronie się opowiemy. Oczywiście wszystkie trzy królestwa mogą zawierać sojusze przeciwko jednemu wrogowi, ale co tu opisywać, możliwości jest naprawdę bardzo dużo.

Oczywiście możemy stworzyć różne kombinacje jak Legion Legionów, który może pomagać innym w walce. Możemy podobijać inne miasta. Sprawdzić swoje umiejętności w walkach PvP. Wybrać właśny zawód, w którym będziemy się specjalizować, a który przyniesie nam owocne zyski. Znajdziemy też wspaniały system umiejętności oraz system zdobywania osiągnięć w grze, za które otrzymamy nagrody. Jednak szczególną uwagę radzę zwrócić na system reputacji, który pozwoli nam odblokować nowe obszary, lepszy sprzęt i mocniejsze umiejętności.


Gry podobne