Już w najbliższy weekend wszyscy gracze spotkają się na BlizzCon, coroczna konwencja przygotowana przez studio Blizzard, twórcę serii Diablo i ostatnio głośno zapowiadanej gry Heroes of the Storm. Nikt, kto choć ma odrobinę świadomości na temat powstania gatunku MOBA nie zapomina o wyżej wymienionym producencie i wydawcy gier. Dlaczego? Otóż właśnie dzięki ich grze Warcraft 3 rozwinął się wspomniany gatunek. Jednak nie o samego Warcrafta chodzi, a o jeden z modów do niego wydanych. Poza tym studio do tej pory nie dorobiło się żadnego, pełnoprawnego MOBA i Heroes of the Storm ma zmienić tą wstydliwą sytuację.

Niektórzy z Was pewnie w ogóle nie kojarzą tego tytułu, ale jak wcześniej informowaliśmy miała ona już dwie zupełnie inne nazwy, a ostatnią z nich był Blizzard All-Stars.


No ale oczekujecie pewnie jakiś nowości na jej temat, oprócz tego, że możecie ją zobaczyć na Blizzcon to dodatkowo w środku znajdzie się nawet kung-fu panda i samego Jima Raynora ze Starcrafta. Ale bójcie się bo sam Diablo także tutaj zawita.

Jeśli jednak nie stać Was na podróż na konwencję to płacąc około 120zł możemy obejrzeć ją online (na żywo).Gry podobne