OGPlanet przy współpracy z Bluceansoft Corp. ujawnił dziś swoją nową grę strategiczną z elementami RPG Heroes of the Realm, która zostanie wydana niedługo w Północnej Ameryce. W grze będziemy mogli zbudować własne królestwo, podnieść armię bohaterów i odnowić dawną świetność Śródziemia. Poprzez zdobywanie kolejnych herosów gracze będą mogli poszerzać granice swojego państwa, dodawać nowe struktury, odblokowywać nowe umiejętności. Jednak w grze Heroes of the Realm skupić się należy przede wszystkim na rozwoju bohaterów, optymalizacji ich statystyk i formacji wojsk jakimi będą dowodzić. Aby przechodzić dalej w głąb rozgrywki zmuszeni będziemy wykonywać różnego rodzaju zadania, a także innych wyzwań przed nami pojawi się bez liku. Zwycięstwo tutaj nie będzie oparte na bogactwie, ale na moralach naszych obywateli.

Brzmi kusząco? W sumie zapowiedź jest fajna, ale znając życie wykonanie będzie kijowe. Poniżej macie kilka głównych funkcji jakie otrzymamy wraz z nową gra:


Ponad 350 unikalnych herosów do użycia w walce i zbierania, ale więcej dodanych zostanie już wkrótce.

  • Budowanie i poszerzanie naszego królestwa.

  • Personalizacja formacji, zespołu herosów, ustawienia AI i wiele więcej, aby strategia odgrywała tutaj największą rolę.

  • Walki PvP rozgrywane na Arenie albo w Koloseum.

  • Specjalne karty do odblokowywania najsilniejszych bohaterów.

  • Całość gry dostępna jest poprzez przeglądarkę, nie trzeba pobierać wielkich klientów gry. 

 

Otwarte testy beta gry Heroes of the Realm rozpoczną się w grudniu, dokładnie 13.12.2012 i potrwają do 17.12.2012.Gry podobne