Heroes of Kung Fu jest grą MMO, która łączy w sobie strategię turową i style walki. Podobnie jak w innych grach WebMMO jak Lords of Evil i Heroes of Gaia gracze poznają unikalny system walki między państwami konfliktu. Na początku wybierasz, któremu królestwu będziesz pomagał w walce, do wyboru masz królestwa: Qi, Chu, Wei, Yan, Zhao i Han.

Opis gry Heroes of Kung Fu

Na początku gry wybierasz jaką bronią chcesz walczyć. Do wyboru masz: sztylet, miecz i włócznie. Ci co używają włóczni nie mają sobie równych co do wytrzymałości jak i siły ataku. Miecz jest najpopularniejszą bronią, a jego właściciele posiadają zarówno dużą siłę ataku jak i szybkość. Większość osób która wybierze sztylety stanie się nie wyobrażalnie szybka w atakach jak i w celowaniu w krytyczne miejsca przeciwników w celu zadania największych obrażeń.


Grę Heroes of Kung Fu zaczynasz jako wieśniak na małej wysepce ale w miarę walk na arenie zdobywasz honor i reputację dzięki którym pniesz się w górę i zdobywasz coraz lepszą pozycję w swoim królestwie, najlepsi mogą zostać wybrani na króla i dzięki temu ustalać podatki czy wypowiadać i podpisywać sojusze z innymi królestwami. Ciekawie rozwiązano w grze walki z potworami. Oprócz normalnego atakowania możesz zlecić postaci by walczyła jakiś czas z wybranymi potworami a na koniec dostajesz doświadczenie i przedmioty.

Dzięki temu nie musisz klikać każdej walki, tylko zlecasz 10 walk i możesz odejść od komputera. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zniewolenia osób które pokonasz na arenie. Dzięki temu przynoszą ci doświadczenie i różnego typu korzyści. Ale trzeba uważać żeby samemu nie zostać zniewolonym.

W grze Heroes of Kung Fu występują także instancje, gdzie tworzysz grupę trzy osobową i przedzierasz się przez kolejne poziomy w walce z coraz groźniejszymi przeciwnikami. W grze oprócz areny występują także różnego rodzaju turnieje, możliwość tworzenia gildii oraz uczestniczenia w jej walkach przeciwko innym gildią.


[youtube id=”ALlhcpbnZBI” width=”673″ height=”356″]


Gry podobne