Studio Innospark, wydawca gry Dragon Friends, wydało na urządzenia mobilne kolejną grę ze swojego portfolio, czyli Hero Sky: Epic Guild, w którą zagrać możemy za darmo na iOS jak i na Androidzie.

Hero Sky to kolejna symulacja budowy bazy, tym razem fabułę osadzono w antycznych czasach, czasach wielu bogów, mitów i magii. Gracze przywołują tutaj bohaterów, których prowadzą nasze armie w walkach z innymi graczami albo przeciwko komputerowo kontrolowanymi obozami. Oczywiście do budowy potrzebne nam będą surowce wśród których dominuje nektar i złoto.


rekrutuj bohaterów

W grze Hero Sky gracze budują bazę, tworzą budynki produkujące nektar i złoto jak i magazyny potrzebne na ich przechowywanie. Takie właśnie struktury wymagają ciągłej rozbudowy, aby mogły produkować jak i przechować więcej i więcej, a co za tym idzie pozwoli nam to rozbudowywać wioskę, poszerzać swoje strefy wpływów jak i skutecznie bronić mieszkańców naszej bazę.

Gracze budując Koszary mogą tworzyć własną armię, w skład której wchodzą jednostki takie jak łucznicy, giganci, złodzieje, golemy, niszczyciele murów i wielu wielu innych. Pamiętać należy, że pojemność (wielkość) armii jest ograniczona. Co ciekawsze, w wielu podobnych grach jednostki, które przeżyły walkę nie powracały z nami do bazy, ale w Hero Sky jest inaczej, jednostki które przetrwają potyczkę wrócą i zaleczą swoje rany w domowych zaciszu.


buduj niesamowite bazy

Prócz jednostek w naszej armii liczą się także bohaterowie, których zdobywamy za darmo co 12 godzin albo dzięki walucie premium, dzięki której możemy zakupić natychmiast najcenniejszych bohaterów w całej grze. Gracze mogą rozwijać herosów, zwiększać ich poziom jak i przeprowadzić ich przez proces ewolucji.

Dodatkowo twórcy postanowili zarabiać na naszym czasie. Jak? Otóż możemy używając waluty premium rozbudowywać Builder’s Huts, czyli budynek w którym mieszkają nasi budowniczy. Im więcej budowniczych jest w naszej wiosce tym więcej zadań budowy/rozbudowy możemy wykonywać jednocześnie. Walutę premium można wydać także na przyśpieszenie budowy, rekrutacji jednostek albo na specjalne boosty dla herosów. System osiągnięć daje graczom szansę zdobywania owej waluty za darmo za ukończenie określonych zadań.


Grę Hero Sky możecie pobrać za darmo w serwisie iTunes jak i na Google Play.


Gry podobne