Jeśli kochacie gry RPG to powinniście sprawdzić prawdopodobnie najbardziej przerażającą jak i unikalną grę akcji Haunted Empire Ghost of Three Kingdoms, którą twórcy próbowali, choć nieskutecznie, utrzymać w stylu popularnego gatunku MOBA.

W grze zajmiemy się zbieraniem kolejnych członków naszej drużyny, z którą ruszymy do walki w Nawiedzonym Imperium, gdzie odwiedzimy potężne areny PvP i zawalczymy o sławę i chwałę.

W późniejszym etapie zabawy będziemy mogli zarządzać najrzadszymi bohaterami i dzięki nim dołączyć do ekscytujących walk wraz ze znajomymi, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby do walki wejść samemu, będzie trudniej, ale to nie oznacza, że nie poradzimy sobie. Wcześniej jednak również możemy wynajmować bohaterów zaglądając do Hero Palace (Pałacu Bohaterów). Herosów także zdobędziemy z wielu dostępnych dungeonów albo poprzez ich zakup za realne pieniądze w sklepie Jade.

Haunted Empire Ghost of Three Kingdoms

Jednak w tym całym szaleństwie najciekawsze w Haunted Empire Ghost of Three Kingdoms jest odkrywanie unikalnych umiejętności każdego ze zdobytych bohaterów. Ważne jest także to, aby zrozumieć ocenę „jakości’ bohaterów, którą widzimy w postaci gwiazd przypisanych do każdego z nich, a może ich być maksymalnie siedem. Aby zebrać takich z pięcioma gwiazdkami wystarczy codziennie logować się do gry, a dopiero później możemy poddać ich procesowi ewolucji albo demonizacji (demonize) osiągając przy tym wynik siedmiu gwiazd, a taki herosa określamy jako Diabelskiego (Devil Hero).

W międzyczasie możemy zdobyć pięciogwiazdkowych bohaterów podczas zakupu waluty premium, a także mamy szansę na pokaźne nagrody jeśli w osiem dni od rozpoczęcia gry osiągniemy 50 poziom. Co do nagród za podobny wyczyn to nie mam na ich temat żadnych informacji. Dodatkowe nagrody zdobędziemy z polowań, plądrowań, walk i po zebraniu kompletu odpowiednich kart jak i z otwieranych skrzyni.

WARTO ZOBACZYĆ  Circle - poprowadź kółko przez linę

Ekscytująca gra MOBA na Androida

Bohaterów zdobywamy także ze sklepu naszego Legionu albo z Horse Camp. W HC zdobędziemy także konie, ale będziemy potrzebowali energii, którą zbierzemy jedząc więcej bułeczek. Co ciekawsze o 12:00 w poniedziałki, środy, piątki i niedziele jedząc bułeczki zdobywamy z jednej minimalnie 100 punktów energii.

Można by było jeszcze długi poemat stworzyć na temat gry Haunted Empire Ghost of Three Kingdoms, ale z drugiej strony jaki to by miało cel skoro możecie ją przetestować sami już dziś, gdyż jest dostępna do pobrania za darmo w serwisie Google Play.