Happy Town (Miasto Szczęścia) to nowa gra przeglądarkowa na portalu społecznościowym Nasza Klasa. Już sam tytuł mówi nam o czym jest sama gra, będziemy mieli za zadanie zbudować nasze tzw. wesołe miasto, gdzie należy zadbać o surowce, odpowiedni wygląd, rozmieszczenie budynków i wiele innych czynników, które przełożą się na nasze wyniki w grze. Na samym początku gry przywita nas sympatyczna Zosia, która będzie nam pomagała w trudnych początkach i pomoże nam poznać zasady gry. Happy Town jest symulatorem budowy własnego miasta. Gracze może zarządzać z początku swoja małą wioską, zbierać rośliny i materiały potrzebne do budowy. Podczas przechodzenia kolejnych etapów w grze nasza osada się rozrasta, a jej granice poszerzają, a co za tym idzie nasza osada otrzymuje status pełnoprawnego miasta. Naszym głównym celem będzie zbudowanie unikalnego, ogromnego i ekonomicznie idealnego miasta. Oczywiście jak to bywa w prawie każdej grze via www na naszej klasie tak i w grze Miasto Szczęścia nasze ruchy są ograniczone poprzez dostępną ilość energii, każdy nasz ruch potrzebuje jednego punktu energii, która po pewnym czasie się odnawia. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem w grze będziemy mieli możliwość przechodzenia na wyższe poziomy, co odblokuje lepsze budynki i możliwości. Doświadczenie zdobywamy poprzez praktycznie każde czynności od wycinania drzew, poprzez sadzenie roślin do budowy przeróżnych konstrukcji, ale pamiętajcie, że do budowy nie wystarczy nam tylko kasa, ale potrzebne są również przeróżne przedmioty, ale jak to z grami na nk bywa możemy o nie poprosić naszych znajomych z portalu. Oczywiści znajomych możemy także odwiedzać co także przyniesie nam wyjątkowe korzyści, ale o tym przekonacie się sami w trakcie gry.

Jeśli chodzi o inne zajęcia to w grze Miasto Szczęścia na NK znajdziemy tutaj mnóstwo zadań do wykonania. Dodatkowo codziennie mamy możliwość zagrania w ruletkę, ale tylko raz dziennie, chyba że wykupimy żetony za prawdziwą kasę. W grze znajdziemy również sklep, gdzie zakupić można różne przedmioty, choć większość z nich jest za diamenty, czyli walutę premium gry to i tak znajdziemy wiele ciekawych rzeczy za same złote monety, które możemy zdobyć w grze.


Oczywiście na zakończenie wspomnę, że aby nasze Miasto Szczęścia  żyło i dynamicznie się rozwijało to musimy zapewnić o właściwy wzrost naszej populacji i dbanie o jej szczęście, a do tego potrzebujemy mieszkań i przeróżnych dekoracji. Zapraszam do wspólnej gry w Miasto Szczęścia.

 


Gry podobne