Czym jest szczęście? Dla niektórych to miłość. Dla innych pieniądze i władza. Na to pytania stara się odpowiedzieć gra Happy Tale na facebooku, którą przygotowano dla nas w całości po polsku, a dla sprawnego oka stanie się oczywiste, że jest to gra Wesoła Osada, którą od dawna można znaleźć na portalu społecznościowym Nasza Klasa. Opowieść jaką tutaj zobaczymy jest niezwykle prosta, wieś Hibernia wypełniona silnym plemieniem złożonym z irlandzkich Celtów jest obecnie pod ostrzałem. Nie przez wojsko, ale przez kapitalizm. Ścinane są okoliczne lasy, a wszystko po to, aby zrobić miejsce dla budowy wodociągu. Jednak przez to cały ekosystem krainy jest w niebezpieczeństwie.

wybor płci


Recenzja gry Happy Tale

W grze Happy Tale do głównych zadań gracze będzie należało przywrócenie naturalnej równowagi poprzez sadzenie roślin, budowanie osady, a nawet poprzez udział w licznych romansach. Gracze mogą współpracować ze swoimi przyjaciółmi, zebrać dzięki temu potężnych sojuszników do obrony wioski i walki z ukrytymi szpiegami. Może i otaczający nas świat jest piękny, kolorowy i uroczy, ale to nie znaczy, że nie musimy chronić go przed zbliżającymi się siłami zła.

Tak czy inaczej jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o rozgrywce w Happy Tale to zapraszam do zapoznania się z opisem gry Wesoła Osada. Wkrótce gra będzie również dostępna na iOS i Android.  


Gry podobne