Czy chciałbyś podróżować po świecie, ale jesteś teraz w sypialni, unikasz rodziców, stresujesz się kolejnym dniem w szkole, myślisz o znajomych, dziewczynie, chłopaku? Oderwij się więc i wstąp do wirtualnego świata, który zbiera ludzi z całej ziemi w jednym miejscu.

Spotkasz tutaj osoby z podobnymi zainteresowaniami, z różnych krajów, a co więcej z różnych kontynentów – tutaj nie ma granic. A to wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki, wprost z waszych pokoi czy sypialni, a nawet parków i supermarketów dzięki wspaniałej grze online jaką jest Habbo Hotel.


Opis gry Habbo Hotel

Habbo Hotel składa się z ponad 30-tu hoteli, a każdy z nich reprezentuje oddzielne państwo. Na przykład jest hotel dla Singapuru, dla Wielkiej Brytanii, Meksyku, Norwegii i USA. My jako gracze tworzymy unikalnego awatara, choć i tak wygląda jak większość biegających po serwerze postaci i zaczynamy zwiedzać po kolei każdy z hoteli, gdzie możemy czatować z użytkownikami i zawiązywać nowe przyjaźnie.

habbo hotel 001

Aby wszystko nabrało większej dozy realizmy w Habbo Hotel jest system czatu, który pozwala rozmawiać z najbliżej znajdującą się postacią i przykładowo rozmawiając z kimś stojącym tuż obok widzimy całą konwersację na dymkach nad głowami awatarów.


Oczywiście możliwości komunikacyjne i poznawcze to główne zamierzenie twórców gry, ale mimo to dla graczy oddano wiele mini gier, możliwość dekorowania swojego apartamentu czy robienia zwiadu po najbliższych sklepach, restauracjach i innych miejscach publicznych. Dla naszej ochrony (i spokoju rodziców) gra jest monitorowana 24h na dobę i siedem dni w tygodniu, więc nie musimy bać się, że nasze pociechy będą nagabywane, albo o inne zboczeństwa.

Jednym słowem gra Habbo Hotel to taki mały świat w wirtualnej oprawie. Nie sposób przejść obok niej bezczynnie.


Gry podobne