Gra na nk Gwiazdozbiór jest typową grą w stylu znajdź trzy takie same elementy i zlikwiduj. Podobnych gier jest wiele, ale czemu ta ma być wyjątkowa? Nie jest, to że przetłumaczono ją na nasz ojczysty język nie czyni z niej superprodukcji. Potraktujcie to jak typowo rozrywkową grę na chwile (gra casualowa). Nie znajdziecie tu jakiś skomplikowanych systemów, ot po prostu gramy na czas, zdobywamy punkty, doświadczenie (choć po grzyba są te poziomy nie wnikam) i jak skończą nam się życia (serduszka na górze, taki system energii, ale ładniej nazwany) to przechodzimy do innej gry i co pewien czas po regeneracji żyć możemy powrócić do zabawy.

gwiazdozbiór na nk


 

Zasady gry via www Gwiazdozbiór na nk są bardzo proste: zbierz jak najwięcej punktów w 60 sekund. Musisz znajdować i eliminować kliknięciem myszki trzy lub więcej jednakowych, sąsiadujących ze sobą przedmiotów. Tak więc szukać musimy na polu gry obszarów z trzema i większą liczbą jednakowych gwiazd i niszczyć je jednym kliknięciem myszki. Za każdy obszar zdobywmy punkty. Im większy jego rozmiar – tym więcej punktów. Nad polem gry jest wskaźnik (wąski pasek). Rośnie, kiedy usuwamy obszary (im większy obszar – tym szybciej rośnie), powoli opada z czasem i spada szybko, kiedy się mylisz. Kiedy pasek osiągnie 100%, na polu pojawia się specjalny element „Ogień”. Jeśli go klikniemy, wybuchną wszystkie elementy w jego wierszu i kolumnie, a my zdobędziemy dużo punktów.

Każdy gracz jest na jakimś poziomie w grze na nk Gwiazdozbiór. Pod koniec gry otrzymujemy bonus do zdobytej liczby punktów. Uzależniony jest on od naszego obecnego poziomu. Awansujac na kolejne poziomy zdobywamy więcej punktów (i tylko po to są tutaj doświadczenie i poziomy).


 

gwiazdozbiór na nk 2

 


Za jedną grę odejmowane jest jedno życie. W momencie pierwszego wejścia do gry otrzymujemy 5 żyć i 10 monet. Jeśli mamy poniżej 5 żyć, zaczynają się one regenerować. Jedno życie regeneruje się 20 minut. Możemy mieć maksymalnie 10 żyć (5 regenerowanych i 5 dodatkowych). Jeśli skończyły nam się życia można je kupić za monety. Życia mogą ci także przysłać znajomi.

Monety można kupić lub otrzymać, awansując na określony poziom. Poniżej, na głównej stronie, wyświetlany jest specjalny pasek. Informuje on o tym, na którym poziomie otrzymasz bonus – bezpłatne monety.

W grze Gwiazdozbiór na Naszej Klasie przez cały czas trwa cotygodniowy turniej, w którym uczestniczysz tylko ty i twoi znajomi. Turniej zaczyna się o północy w poniedziałek, a kończy się północy w niedziele. Kiedy turniej dobiega końca, podawane są wyniki, a zwycięzcy (1,2 i 3 miejsce) otrzymują puchary. Wtedy rozpoczyna się kolejny turniej. Aby obejrzeć ogólne statystyki zwycięstw gracza, kliknij go na pasku po lewej.

 

gwiazdozbiór na nk 1

 

Przeglądarkowa gra Gwiazdozbiór nie ma ani wybitnie ładnej grafiki, ani wciągającego gameplay'a ot taka gra match 3 na portalu społecznościowym Nasza Klasa, a podobnych znajdziecie o wiele więcej na facebooku, choć większość propozycji konkurencyjnych jest o wiele mocniej rozbudowana. Czy warto w to grać? Jasne, jak nie mamy nic innego do roboty, ale do ambitnych tytułów owa gra nie należy dlatego nie wymagajcie od niej zbyt wiele.  


Gry podobne