Nowy Świat w grze Guns of Glory to mapa, dostępna dla graczy o poziomie Zamku 19 i wyższych. Na Mapie tej można gromadzić Rudy Złoota w Kopalniach Złota. Gracze z różnych Królestw będą mogli wejść do tego samego Nowego Świata i rywalizować ze sobą, aby wygrać wspaniałe nagrody.

Jak dołączyć do Nowego Świata?

Wydarzenie Nowego Świata można zobaczyć w Centrum Wydarzeń. Należy się zarejestrować i uiścić opłatę w wysokości 100 sztuk Złota. Po uiszczeniu opłaty rejestracyjnej należy poczekać na rozpoczęcie kolejnej rundy. Czas pozostały do rozpoczęcia można sprawdzić w panelu wydarzenia Nowego Świata. Po zakończeniu odliczania, naciśnij ‘WEJDŹ’, aby teleportować się na losowe współrzędne mapy Nowego Świata.


Co robić w Nowym Świecie?

Twoim celem jest zebranie jak największej liczby Rud Złota ze Kopalni Złota (poziomy 1-4). Aby tego dokonać, wyślij swoje oddziały do gromadzenia na polach. Gracze w Nowym Świecie rywalizują w rankingu opartym o liczbę zgromadzonych Rud na koniec rundy.

Co się stanie, jeśli zaatakuję innych graczy?

Możesz zaatakować Miasto innego Lorda w Nowym Świecie. Jeśli go pokonasz, Miasto zostanie teleportowane do losowych współrzędnych, a jego oddziały powrócą do miasta. Możesz także zaatakować Kopalnie Złota okupowane przez innego Lorda. Jeśli wygrasz bitwę, pozostałe z Twoich oddziałów rozpoczną gromadzenie na podbitym polu.

Zasady Nowego Świata:

1) Pierwsze 3 teleporty na Mapie Nowego Świata są darmowe. Kolejne kosztują Złoto.


2) Pierwsze 2 przyspieszenia marszu są darmowe. Kolejne kosztują Złoto.

3) Oddziały nie mogą zginąć w Nowym Świecie. Koszt leczenia to 0 zasobów. Aby wyleczyć oddziały w Nowym Świecie kliknij na ‘Szpital Królestwa’ z poziomu jednego ze swoich Szpitali, a potem naciśnij leczenie. Czas uzdrawiania został skrócony dla oddziałów rannych w Nowym Świecie.

4) Nie możesz stracić ani ukraść zasobów podczas walk w Nowym Świecie.


5) Zabijanie w Nowym Świecie nie poprawi Twojego wyniku w rankingu zabójstw Królestwa ani w Złotym Wydarzeniu.

6) Tarcza Pokoju ochroni Twoje miasto przed zwiadem i atakiem w Nowym Świecie.

7) Możesz teleportować się z powrotem do swojego Królestwa, naciskając ‘POWRÓT’ w Nowym Świecie.

8) Nagrody uzależnione są od Twojej pozycji w rankingu na koniec rundy i wysyłane bezpośrednio na Pocztę.

9) Po zakończeniu rundy zostaniesz teleportowany z powrotem na swoje stare współrzędne (o ile są nadal dostępne). Jeśli Twoje stare współrzędne nie są już dostępne, zostaniesz teleportowany losowo na terytorium swojego Sojuszu.


Gry podobne