Piękne dziewczyny i zombie, wydawałoby się, że połączenie (NIE)idealne, ale doskonale pasuje w grze Guns GirlZ – Escape Ragnarok. Gra oferuje nam zabawną i zarazem ciekawą mechanikę side scrolling z typową strzelanką. Ta fantastyczna gra zyskała sobie tysiące fanów na iOS, a teraz podbija serca graczy na Androidzie. Jak zawsze jestem tutaj, aby pomóc Wam i doradzić i tym samym skleciłem dziś poradnik do Guns GirlZ, który pomoże Wam przejść z sukcesem wszystkie misje bez utraty choćby źdźbła z kobiecego uroku.

Używa białej broni jeśli to możliwe

W grze staniemy przed różnymi wyzwaniami i niektóre z nich wymagają użycia fizycznej siły i tzw. broni białej. Możemy to robić na spokojnie, bez ryzyka utraty zbyt dużej ilości życia, a przy okazji oszczędzając cenną amunicję. Niszczenie wszelkiego rodzaju skrzynek to doskonały przykład sytuacji, w której broń palna jest nam zbędna jak i przy jedynie kilku przeciwnikach warto załatwić sprawy twarzą w twarz, nóż w nóż.


Guns GirlZ 002

Nie zbieraj przedmiotów jeśli ich nie potrzebujesz

Wiele skrzynek w grze zawiera dla nas bonus w postaci dodatkowego życia czy amunicji, ale nasza postać użyje ich nawet jeśli aktualnie tego nie potrzebuje. Więc upewnij się, że masz niski poziom życia czy mało amunicji zanim je zniszczysz.

Zbierz wrogów w kupę

Gdy zagrożenie nadciąga z każdej ze stron doskonałą strategią jest takie manewrowanie postacią, aby przeciwnicy skupili się wokół danego punktu na ekranie gry. Niektóre shotguny pozwalają rozwalać naprawdę spore ilości zombiaków o ile są blisko siebie, jeden przy drugim – doskonała okazja aby zaoszczędzić nieco amunicji.


Bierz udział w eventach

W trybie „story” pojawia się specjalna ikona w prawym, górnym rogu ekranu gry dzięki której wchodzimy do wydarzeń organizowanych przez wydawcę. Głównie bierzemy udział w misjach na czas, ale warto je wykonywać gdyż przynoszą po ukończeniu całkiem pokaźną nagrodę.

Guns GirlZ 003

Ulepszaj swoje przedmioty

Dobrym sposobem, aby ulepszyć jakościowo nasze przedmioty jak i sprawić aby zadawały o wiele większe obrażenia, jest ich ulepszanie przy użyciu innych przedmiotów, które zbierzemy jako loot podczas normalnej gry. Dobrym pomysłem jest takie ulepszanie naszych najlepszych przedmiotów, tych najwyższej jakości (z wieloma gwiazdami). Nie ulepszajcie przedmiotów z jedną bądź dwoma gwiazdami, gdyż niedługo zdobędziecie o wiele lepsze od nich i będzie to zwykłe marnowanie zdobytych przedmiotów.


Zabierz znajomych do walki

Zabieranie naszych znajomych do walki pomaga w wielu misjach i to w naszym interesie jest, aby zebrać jak największą liczbę przyjaciół jak to tylko możliwe, im wyższy ich poziom tym dla nas lepiej.

Najpierw zabijaj najszybszych zombiaków

Innymi słowy, musimy podczas gry decydować, a może raczej oznaczać priorytetami kolejne cele. Największym dla nas zagrożeniem w Guns GirlZ są szybko poruszające się zombie. Dobiegają do nasz najszybciej i zadają poważne obrażenia. Pozbądźcie się ich najpierw, a później zajmijcie się całą resztą.

Właśnie ukończyłeś nasz poradnik do gry Guns GirlZ – Escape Ragnarök i znasz już podstawy, więc możesz spokojnie na ich podstawie budować swoją strategię działania.


Gry podobne