GUNS and ROBOTS jest to darmowa gra online, typowy shooter 3D od studia MastHead Studios (Earthrise) z innowacyjnymi projektami postaci i nieskończoną ilością funkcji, które pozwalają nam na perfekcyjne dostosowanie postaci do naszych wymogów. Gra łączy w sobie zabawny styl postaci z praktycznie niekończącym się gameplay'em. Postacie mogą swobodnie przemieszczać się po mapach, włączać się do walki i piąć się w rankingu odblokowując przy tym różnego rodzaju odznaczenia. W grze MMORPG GUNS and ROBOTS jesteśmy w stanie wybrać sprzęt spośród tysięcy dostępnych opcji jak choćby samej broni mamy na starcie do wyboru z ponad 150 częściowego zestawu.

System walki zawiera niesamowicie zabawnie wyglądające roboty, które ścierają się w licznych potyczkach, co sprawia, że gracz widzi całkiem nowy styl w gatunku strzelanek.


Twój śmiertelny arsenał broni w grze MMORPG GUNS and ROBOTS i różne tryby gry pozwalają stworzyć idealną maszynę do zabijania według własnych upodobań – nasz robot może być straszny, wielki, mały, szybki, a nawet zabawy.

Recenzja (review) gry MMORPG GUNS and ROBOTS dostępna będzie niedługo…


Gry podobne